Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiket. (többi lent)?

Figyelt kérdés
...nem a bulizás érdekel, nem temetkeznek tanulmányokba és karrierépítésbe 20-on pár évesen, és nincs senkijük, de keresnek valaki hozzájuk hasonlót és jól is néznek ki (ez persze szubjektív)? Van ilyen még? Vagy már kihaltak? Vagy az ilyen lányoknak van valakijük mindig?
2010. dec. 25. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Itt! :P 21/L
2010. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
komolyan mondod? kíváncsi lennék rád, írj privát üzit ha tényleg így van :)
2010. dec. 25. 20:30
 3/29 Love Girl válasza:
Hát én még nem vagyok húsz éves, de én már most is ilyen vagyok! :)
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
és én miért nem veszem észre az ilyen lányokat? (lehet nem jó helyen keresek?)
2010. dec. 25. 20:38
 5/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz helyen keresel... :) Merre laksz? Első voltam.
2010. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
mostanság Budapesten vagyok leginkább fellelhető
2010. dec. 25. 20:41
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha nem karriert építenek, buliznak vagy tanulnak akkor mit csinálnak az emberek???

Én pl azon töröm magam,hogy minél jobb legyen rendészeti felvételn a fizikai vizsgám..... Vagy is,ha úgy nézed karriert építek.....

Még is mellette van időm másra is, lenne egy párkapcsolatra is, ha....

19L

2010. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy tanulás mellett a szabadidejükben nem a bulizás a "kikapcsolódás", de tapasztaltam már azt is hogy azért ment tönkre egy kapcsolat, mert az egyik fél betáblázta minden idejét és ilyen beadandó meg olyan kiselőadás és könyvtár meg rohan ide-oda...
2010. dec. 25. 20:45
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkodtam, amin az utolsó:)

Ha ne is bulizzon, de ne is tanuljon, akkor mit csináljon?..

Meg miért baj az, ha vki a karrierjét akarja építgetni 20on évesen?

2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
félreértettétek :) nem azt mondtam ne csinálja ezeket hanem, hogy azt tapasztalom, sokan szélsőségekbe esnek. De akkor vissza is kérdeznék, csak tanulásból és bulizásból tud állni az élet szerintetek? Nincs semmi más ennyi idősen, amit csinálhatna az ember? (persze költői a kérdés, de válaszaitokból ez jön át)
2010. dec. 25. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!