Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiket. (többi lent)?

Figyelt kérdés
...nem a bulizás érdekel, nem temetkeznek tanulmányokba és karrierépítésbe 20-on pár évesen, és nincs senkijük, de keresnek valaki hozzájuk hasonlót és jól is néznek ki (ez persze szubjektív)? Van ilyen még? Vagy már kihaltak? Vagy az ilyen lányoknak van valakijük mindig?
2010. dec. 25. 20:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a bulizás, a tanulmányokba sem temetkezem, bár én nagyon örülnék neki hogyha mindent értenék és mindent tudnék de egyszerűen nem megy az annyi tanulás.

hát a karriert még nem tudom hogy fogom kezelni.

még eléggé kislányos vagyok sajnos,de majd talán 25 évesen már normálisan fogok kinézni... meg még nem is tudnám magam elképzelni senkivel sem nagyon...

az a gond velem hogy mindig előre gondolkozom szóval ha úgy is lenne hogy na ezzel összejövök akkor elgondolom hogy áhh kb MAX 1 hónapig tartana....


Szerintem nem tűntek el, csak rossz helyen keresed...

15.l

2010. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
De szegény nem azt írta, hogy ezeket abszolút ne csinálja, csak ne ezek legyenek a legfontosabbak, legyen ideje másra is. Ne örökké a tanulás és a bulizás kombójából álljon ki, mint manapság az átlag.
2010. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
bocsi, elkéstem az előbb :)
2010. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
no problem ;)
2010. dec. 25. 20:52
 15/29 anonim ***** válasza:

"De akkor vissza is kérdeznék, csak tanulásból és bulizásból tud állni az élet szerintetek?"


Nekem pl. leginkább az egyetem tölti ki az életem. Hiszen ott vagyok a legtöbbet. De ez nem azt jelenti, hogy suli után is egész nap a könyvtárban vagyok, pluszmunkát vállalok, TDK-zom stb...

Csak úgy vagyok vele, hogy ha már egyetemre járok, akkor tanuljak is normálisan. Elvégre azért van:D Meg szeretnék jó a munkámban:)

De persze attól még szakítok időt másra is.

Szórakozásra, szerelmemre, családomra, sportra, utazásra.


De attól még a jelenlegi életem nagy részét a tanulás tölti ki. Majd ha vége a sulinak, akkor a munka fogja, meg a család.

De ez nem azt jelenti, hogy mással nem is foglalkozom...


De te milyen lányt szeretnél? Akkor mi töltse ki az idejét, ha nem a tanulás és nem a buli?

2010. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
jó lenni*
2010. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
például szeretek túrázni és bringázni. Annyi szép hely van kis hazánkabn is és ezeket együtt megnézni. Vagy ezer hobi szóba jöhet még (csak ne a buli mert azzal tele a padlás :))
2010. dec. 25. 21:04
 18/29 anonim ***** válasza:

20:42 vagyok

Nos szerintem egy kissé félreértettük egymást :)

Én se bírom az olyan embereket akik állandóan a táncparkett közepén pörögnek és rókáznak,mint az állat.... :S

Én nem járok buliba, mert nem látom értelmét a pénzem ilyesmire költeni ,meg piára sem, se cigire, több pénzem marad, na meg az egészségem is megmarad, mivel a későbbiekben egészséges gyerekeket szeretnék,majd szülni :)

Mit lehet szabaidőben csinálni szerintem?

Nos,ha néha el lép az ember bulizni nem gond,deszerintem sokkal jobb muri a színház, könyveket olvasni, filmezni , sportolni: kosárlabda, futásm bicigli stb...

Nos remélem kielégítő volt a válaszom és nincs harag :)

19L

2010. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

20:42- ÍRJ PRIVIT, ha gondolod, elcseverészhetünk a közös karrierünkről, feltéve ha te nem az RTF-re jelentkezel.Valamint ha godolod megezsélhetjük ezt a felvételire készülést.


18/F

2010. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
harag? szó sincs róla :) No és pontosan erre gondoltam, hol vannak a hozzád hasonló lányok? És hogy lehet velük megismerkedni? Futás közben szólítsa le őket az ember? :D
2010. dec. 25. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!