Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy összejöjjön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és nagyon tetszik nekem egy 25 éves fiú. Nagyon-nagyon édes, okos, viszont hogy úgy mondjam, a maga útját járja. Nincs rendes munkahelye (zenész, gitározik egy bárban), sokat csavarog. Nem volt még barátom, a szüleim miatt. Elég keményen fognak, soha életemben nem tudtam normálisan megbeszélni velük semmit.(nekik a tanulás és az egyetem a legfontosabbak, azt hiszem ezzel el is mondtam mindent)

Először is: szerintetek egy 25 éves srác foglalkozik egy 17 éves lánnyal? (szerintem sokkal érettebb vagyok a koromnál) Srácok, szerintetek?

Ha összejönne, hogyan adagolhatnám be a szüleimnek? Volt már valaki hasonló szituban?

Végre megtaláltam azt a valamit egy fiúban, amit keresek... kérlek, segítsetek, mondjatok véleményt, akkora összevisszaság van a fejemben! Még nem tudtam erről senkinek se beszélni, a korombeli lányoknak mind volt már barátjuk, persze 16-17 éves barátjuk, szóval nem is merem felhozni a témát!

Segítsetek!


2010. dec. 26. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha összejössz vele és megérdemlitek egymást, de a tanulást ne add fel miatta, mert gondolj a jövődre is.
2010. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előszőr ismerd meg a fiút jól, ne siess el semmit, aztán bemutathatod a családnak is.
2010. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2010. dec. 26. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

ismerd meg jól....

ne kapkodj...

ha jól megismered és akkor is tetszik...

mond meg neki...

később lehet ő is fog érzeni valamit irántad...

addig senkinek ne szólj a dologról ....

2010. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CroCo1 válasza:
Nem kell bemutatnod....ha össze is jössz vele hamar váltani fog...(hacsak nem gyerekes(életfelfogású) a gitáros életművész)
2011. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!