Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idejárók 85%-a azt hiszi, ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idejárók 85%-a azt hiszi, ha a férfiak illetve a nők az intim testrészüket teljesen lecsupaszítják az higiénikus. Miért hiszi ezt a többség?

Figyelt kérdés

Nos kifejtve a kérdésem a következő lenne. Rengeteg kérdést és kommentet olvastam itt az elmúlt időszakban. És vmi miatt nagyon megütköztem. Az idejárók 85%-a azt hiszi, h ha a férfiak illetve a nők az intim testrészüket teljesen lecsupaszítják az higiénikus. Van aki ezt komolyan elhiszi?

Akik nem tudják a választ megsúgom (kozmetikusokkal is beszéltem erről, és utána jártam az igazságnak, a csupasz a LEGKEVÉSBÉ HIGIÉNIKUS) Ettől eltekintve engem nem érdekel h kinek milyen, én tökéletesen meg vagyok elégedve a fazonírozottal. És ha bárki arra kérne h az egészet tűntessem el, addig tartana az ismerettségünk.

Visszatérve a kérdéshez, aki ezt hiszi, az miért? Honnan vette ezt?


2009. jan. 26. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én konkrétan rosszul érzem magam ha szőrös. a párom elfogadná úgy is ha nem lennék csupasz, de nekem saját magamon nem tetszik a bozont
2009. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A szőr gátolja a kórokozók hüvelybe jutását (de persze így is kaphatsz betegséget), ezért mondják, hogy higiénikusabb.

Mellesleg nekem pl. csupaszon folyik mindenfelé a pisi, amit nagyon utálok. Rövid szőrrel nincs ilyen problémám. Szal én csak rövidíteni szoktam, a szeméremdombon meg fazonírozni.

Másik meg, hogy amint nőni kezd csupaszítás után, szúr, mert a szeméremajkak között is nő. Nekem meg nincs idegzetem napi szinten szőrteleníteni. Félek is ott borotvát használni, epilátor kizárva meg a gyanta is, mert őrülten fáj. Időnként ha már hosszú és nem tudom rendesen megnyírni, akkor krémmel leszedem és annyi.

Egyébként meg nem veszem észre, hogy jobban izzadnék attól, hogy ott a szőr... Menstruációkor sem zavar, mivel tampont használok.

2009. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
most azt, hiszed, olyan okos vagy??? Pontosan tudom, hogy a szorzet a hgienikuasabb, en nem is azert borotvalom, hanem azert, mert nekem kenyelmesebb es jobban tetszik.
2009. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!