Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és nagyon jól 'megvagyunk' (jókat beszélgetünk stb....), iskolán kivül olyan mintha tetszenék neki, de viszont iskolán belül mintha teljesen megváltozna (akkor csak néha beszélgetünk, stb....), vajon ez csak azért lenne, mert az iskolában csak kicsúfolják a másikat, ha valakivel jár, főleg aki az osztályból valakivel, ezért nem mondja és nem is tudja senki, hogz ki kivel jár (csak a lányok beszélik meg egymás közt, köztük se mindenki mindenkinek). Főleg lányok véleményét szeretném kérni,hogy vajon tényleg tetszem-e neki (vagy hogyan derithetem-e ki, hogy igen vagy nem).
2010. dec. 30. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok :)


Nem lehet, hogy csak a barátnőivel is akar lenni? Mert őket sem szabad elhanyagolni ;)


Vagy lehet, hogy szégyell téged x)

2010. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de már mindegy mert mással jár. (Lehet ez volt a baj.)

De azért köszi.

2011. jan. 18. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégis csak kellene még egy kis segitseg, mert úgy tűnik (egy idelye), hogy már nem járnak (nemrég vettem észre hogy még a hi5-on is kitörölte azokat a képeket amin ketten vannak csak kb. két kép maradt), és valaki adna tanácsot qarra hogy hogy própálkozhatnék (vagy várjak mig iskolán kivul lessz egy szerep ahol majd talán lessz valami), segitsetek.
2011. febr. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!