Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki olyan két hete szerelmes belém állítólag mert ezt 3-man mondták és az egyik a tesója volt. Ő 2-szer is mondta. kb. egy hete elkezdett/elkezdtem vele szemezni elég sokszor egy nap :D Azután tegnap volt egy buli ott én ültem és pihentem ő meg táncolt, akkor pont jött velem szembe és rám mosolygott én meg vissza:) Odajött a tesója és azt mondta hogy szerelmes belém.Nemtudom hogy ez igaz-e. Mert a buli végén azok a lányok akik mindenkinek tetszenek vagyis a suli ribancai (úgyis viselkednek) köszöntek neki egyszerre ő meg csak visszanézett.(ja és mellesleg nekem is tetszik:) ) Lehet e ebből valami? 12/L ő 14/F :))
2011. okt. 15. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt még kihagytam hogy amikor én táncoltam akkor közeledett felém :) Lécci normális válaszokat :d
2011. okt. 15. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet belőle valami, miért ne lehetne ? lehet szegény srác nem mer közledni talán próbáld meg te.
2011. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énmeg még annyira se merem mint ő :S Amikor már közeledik felém már akkor nagyon gyorsan ver a szivem és ha még meg is szólítanám...ott helyben elájulnék :DD
2011. okt. 15. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
12 évesen buli?
2011. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A suliba
2011. okt. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!