Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortuszhoz kel a szülői bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rami95 kérdése:

Abortuszhoz kel a szülői bele egyezés? Vagy muszáj tudnia róla anyumnak? FONTOS!

Figyelt kérdés
Léccí írjátok le mert nagyon Fontos :S
2011. jan. 1. 12:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
71%

"de 15 éves GYEREK ne is szexeljen... "


Szexelhet, ha azt éretten és felelősségteljesen tudja csinálni.

2011. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
31%
szerintem megérdemled! Aki 15 évesen gumi nélkül szexel mert az a menő, az megérdemli! Én is egyfolytában azt hallom csak az osztálytársaimtól hogy a gumi így szar meg úgy szar, meg nemjó érzés stb. terhesnek lenni talán jobb érzés? ...vállald a tetted következményeit! ennyit tudok mondani. megérdemled
2011. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim válasza:
65%

18.25

Na azért állj le! Ilyet még viccből se mondj! Amúgy meg nehogy már egyedül a csaj legyen a felelőtlen és az oka mindennek. Ez két emberen múlott...

2011. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Elárulom hogy én szerettem volna védekezni...
2011. jan. 1. 20:18
 25/49 kovpet ***** válasza:
84%

Nem érdemli meg te <censored>.


Kérdező:

Figyelj. Muszáj lesz eléjük állnod. Ez nem fakultatív...

Bátorság. Szerintem itt a többség lélekben veled van.

2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
67%

"A kérdező kommentje:

Elárulom hogy én szerettem volna védekezni..."


És megerőszakoltak talán?

2011. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Nem erőszakoltak meg mert én is szerettem volna... csak hát a párom nem akart védekezni és azt mondta hogy vigyáz rám. Nem is értem hogy történhetett mert kihúzta belőlem amikor élvezett.
2011. jan. 2. 12:55
 28/49 anonim ***** válasza:
90%

"Nem is értem hogy történhetett mert kihúzta belőlem amikor élvezett."


Eh, esetleg kicsit gyúrni kéne agyra csini ruha helyett és olvasni egy pár oldal sexuális felvilágosítást. Akkor rájönnél "hogyan történhetett"...

2011. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
hát még ott van a természetes elvetélés: piálás cigizés meg hát a fizikai bántalmazás, hasi sérülések...
2011. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
17%

aki itt hőzöng, hogy igenis jó az abortusz, annak üzenem, hogy bár őt nyírta volna ki az anyja a méhében.. -.-

A válasz: IGEN

2011. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!