Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortuszhoz kel a szülői bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rami95 kérdése:

Abortuszhoz kel a szülői bele egyezés? Vagy muszáj tudnia róla anyumnak? FONTOS!

Figyelt kérdés
Léccí írjátok le mert nagyon Fontos :S
2011. jan. 1. 12:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Bele kell egyeznie a szüleidnek, mint minden műtétbe 18 éves kor alatt. Állj oda anyukád elé és mondd el neki mi a helyzet. Valszeg ki fog bukni, lehet kiabálni is fog, dühös lesz rátok, de aza anyukád és segíteni fog. Ha apud megértő, jófej neki is elmondhatod.

Am az apuka(mármint a babáé) tud róla? Ha nem neki is mondjátok el és szálljon be a költségekbe (az abortusz nem kis pénz). Hiszen nem egyedül oztad össze a babát és ő legalább annyira hibás, mint te.

Szorítok neked és majd írd meg mit mondot anyukád.

2011. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
És honnan tudod biztosan, hogy terhes vagy? Megvártad, hogy megjöjjön?
2011. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogyha már ennyire kétségbe van esve, akkor csinált pár tesztet. Sok sikert holnap kislány, mi itt szorítunk neked látatlanba is!
2011. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg a szüleiddel!

Az abortusz egyébként nem játék, a megtermékenyítés után már egy pici, védtelen ember növekszik benned, egy kezdődő élet.

Nem értem, hogy MIÉRT NEM LEHET NORMÁLISAN VÉDEKEZNI?

2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 eljucus válasza:
Mivel szülői beleegyezés kell hozzá, így muszáj anyudnak tudnia róla... Az utolsó kérdésre meg üzenem: hogy az is benne van a védekezés hiányában - a felelőtlenség mellett - hogy drága a fogamzásgátlás és nem hiszem hogy ennyi idősen van jövedelme valakinek, hogy tudjon erre pénzt szánni... Talán ha lenne kedvezmény a termékeken, akkor kevesebb "baleset" lenne...
2011. jan. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már békén a védekezéssel, mert van elég baja és ő is tudja, hogy hibázott, legközelebb már nem fog. Nem tudom, miért élvezitek, hogy még ti is cseszegetitek.

No mi volt? Én szorítottam :)

18/L

2011. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
eljucus: érdekes, a tinilányok szerintem cigire sem kapnak otthonról pénzt, mégis valahonnan összekaparják az árát. ha már dugni akarnak, arra is szedjék össze, ez nem kifogás, hogy sokba kerül.
2011. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Jaj de nagyon megértő vagy te... Mondd azt, hogy te soha a büdös életben nem hibáztál... :)
2011. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

eljucus:

Nekem 17 évesen is a szüleim fizették, és most, 20 évesen is a ők fizetik a fogamzásgátló árát, mert nincs keresetem (24 éves koromig tanulok...). Szerintem egy normális szülő ad pénzt a gyerekének az ilyesmire. Az már más kérdés, ha a gyerek el se mondja a szüleinek, hogy szüksége lenne rá- az már a gyerek és a szülő közös hibája, hogy nincs köztük olyan szoros kapcsolat, hogy megbeszéljék az ilyesmit.

2011. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!