Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni a barátnőim véleményén a férfiakról?

Figyelt kérdés

Az iskolában két lánnyal barátkoztam össze, elég jóban vagyunk. Szeretem őket, de ha bármilyen férfiakkal kapcsolatos téma szóba kerül, akkor nagyon rosszul érzem magam őket hallva.


23 évesek vagyunk mindhárman.

Egyiküknek csak úgy 16 évesen volt egy pár hetes "kavarás-félesége". Elváltak a szülei, anyukája nevelte. Azóta sem volt egy párkapcsolata sem, és nem is akar most, 23 évesen sem.


A másikuknak semmiféle igazi kapcsolata nem volt még, csak 1-2 alkalommal belefutott srácokba, akik csak szórakozni akartak vele. Ő próbálkozik az ismerkedéssel, de még nem jött össze neki egy rendes pár.


Mind a két lányban erősen benne van, hogy a "férfiak hülyék", "mind hülye", "mindnek megvannak a maga hülyeségei", "furák", meg hasonló...


Párkapcsolat témáról én nem is tudok rendesen beszélgetni velük. Mióta velük kialakult a barátságom, lett egy barátom, akit nagyon megszerettem, de azóta vége lett. Bármit meséltem róla (ha jót, ha rosszat), teljesen bezártak. Csak elhúzták a szájukat, vagy azt mondogatták "fura", meg "ki tud eligazodni a férfiakon".

Bármilyen más kapcsán kerülnek szóba általában a párkapcsolatok, vagy férfiak, nagyon kijön belőlük, hogy "milyen hülyék ezek."


Mit mondhatnék ilyenkor? Vagy nyugodjak bele, hogy ez náluk jó ideig nem fog megváltozni, és férfi-nő/ párkapcsolati kérdésekről velük sohasem fogok tudni normálisan beszélgetni?


Én 23 évesen úgy vagyok vele, hogy oké, hogy férfi és nő, de mind emberek vagyunk. Az óvodában,és még általánosban maximum emlékszem a másik nemet "utáló" időkre. Na de már lassan felnőtt emberek vagyunk/ leszünk.

Szerintem normálisan férfiként és nőként egymás segítőtársai vagyunk, és nem ellenségei. Minden embernek adottak a maga rigolyái, és mind a két nemnek adottak a maga sajátosságai. Én nem hiszem, hogy ezt úgy kellene kisarkítani, hogy bármelyik nem "rossz" lenne.


Én eddig azt láttam, hogy aljas, számító ember akad férfiban, nőben egyaránt. Ugyanígy jó emberek is.


Ez csak akkor változna, ha ez a két lány találna magának egy rendes barátot?


Nekem van két nagyon jó fiú barátom, és ha nem is évekig tartó, de két komolyabb kapcsolatom volt eddig. Ők mind jó emberek, és férfiként nagyon sok mindenben számíthattam rájuk. Tiszteltük és szerettük egymást.


Ennek a tükrében én nagyon rosszul érzem magam, ha jön ez a férfigyűlölő duma a barátnőim részéről.


Mi a tapasztalatotok erről? Változhat ez?

Mert egyébként rendes lányok, örülök, hogy van nekem ez a két barátság, csak ez a dolog nekem elég furcsa.


2011. jan. 2. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem találkoztak még férfival,csak idiótákkal az a baj.de nem lehetnek vmi okosak,mivel látatlanba véleményeznek embereket.de hát aztán ők tudják.engem az sem érdekel ha egyedül fognak elszáradni.
2011. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mond el nekik amit ide leírtál.

lehet h valahol hiányzik nekik is egy normális kapcsolat és kicsit irigyek is voltak rád.

2011. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:
100%

én sem szeretek különbséget tenni, de nemrég be kellett látnom hogy hatalmas különbség van férfi és női gondolkodás között. én valami elb*szott példány vagyok és gyarkan inkább a férfiakkal rétek egyet, de mégis sokmindenben abszolut nem.

Mostanában rengeteget beszélgetek 2 sráccal, és tényleg furcsa az ő szemszögükből látni a dolgokat.

Van egy elég csúnya kialakult képem "a férfiról" apoám miatt is, meg tapasztalatok miatt is, de nem általánosítok, izonyára van rendes egyed is.

Ezzel nem tudsz mit csinálni, a két nem nem fogja megérteni egymást. a különbség annyi közted és köztük, hogy alapvetően elítélek mert máshogy gondolkoznak, nem értik hogy abban is lehet értelem:D

egybként ez egy védekező reakció is, de szerintem sem jó.

nagyon sok férfi/nő sarkítva néz a másik nemre, csak azért mert egy-két példányban már csalódtak. ezzel nem tudsz mit kezdeni, örülj neki hogy te nem ilyen vagy.

2011. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a normális, hanem a jóképű férfiakat keresik, úgy pedig nehéz normálisat találni.
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet, többet várok a jóképű és normális pasira, minthogy leálljak egy olyannal, akivel szégyen kilépni az utcára. Ugyanis létezik a 2 jó tulajdonság ötvözete is. :) - az előttem szólónak
2011. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 :D:D ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen baratnom. de azt vettem eszre h nagyon irigykedik.es mikor szobajon ez a tema eltereli a szot vagy elmegy tolunk.szoval csak az irigyseg.
2011. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen elvinném őket vacsorázni!!!(egyszerre)

Én eltudnám érni náluk hogy ne így gondolkodjanak még hogyha nem is jönnék be nekik!!!

Jobb vagyok mint egy varázsló!!!és csináltam már ilyet!!!

2011. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőidnek savanyú a szőlő! Titokban ők is ugyanúgy szeretnének egy kapcsolatot, mint más, az ő korukban.
2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!