Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a 20-30 éves korosztály csak szórakozni akar, komoly kapcsolatot nem nagyon akarnak. Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy aki megtetszene, az nem közeledik vagy ha igen, akkor az nem akam komolyat? :/
2011. jan. 2. 20:13
1 2 3 4
 1/35 acel ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a lányokkal, legtöbb aki "fennakad a rostán" vagy foglalt vagy bűnronda vagy leginkább még nagyon csak futókaladokra alkalmas... megfordítva a kérdést normális lányokkal hol lehet találkozni??? 22F
2011. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Igen. a Pasik bunkók vagy ribancok, vagy bűnrondák.
2011. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

És normális nőt??????

26/f

2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Én rendes pasi vagyok, undorodok azoktól a fiataloktól, akik 2 randi után szex, aztán szakitanak.
2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 acel ***** válasza:

kedves kérdező már választékod is van szóval ITT lehet normális pasit fogni :P

De tényleg sok sikert hogy sikerüljön!

2011. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem van egy jó barátom aki ugyan így van a csajokkal. Ő most februárban lesz 31 éves. Ráadásul komoly, talpra esett és tudja mit akar. Nem játszadozni a nőkkel, hanem komoly kapcsolatot keres. Eddigi próbálkozásai sajnos mind kudarcot vallottak. Már regisztrált társkereső oldalra is, de ott sem jött be neki. Én épp egy ilyen oldalon találtam rá a páromra ami már 2 éve tart. Szóval a jó barátom sajnos nem volt ilyen szerencsés, de nem adja fel. Te se tedd. 30/N.

2011. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én is regisztrálva vagyok 1-2 ilyen társkeresőn, de eddig még semmi, mert vagy külföldiek írnak, akikkel nincs alkalmam találkozni vagy ha magyarok, akkor túl lényegretörőek, esetleg süt róluk az "intelligencia"... :S
2011. jan. 2. 20:29
 8/35 anonim ***** válasza:
Szinte minden nő felteszi ezt a kérdést magában vagy éppen itt is. Hiába fog megtalálni téged, ha képes vagy nem észre venni. Legtöbben felteszik ezt a kérdést és amikor megtalálja elutasítja, vagy külső miatt vagy mert csak egyszerű plátói kérdés volt. Ha esélyt adsz olyan embereknek is akiket észre se vennél akkor megtalálhatod.
2011. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Guano Apes válasza:
keresd 1 másik bolygón :)
2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Mit nevezel te komolynak, te mit akarsz, mit értessz ez alatt és milyen az ami nem komoly? Korod, nemed?
2011. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!