Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a 20-30 éves korosztály csak szórakozni akar, komoly kapcsolatot nem nagyon akarnak. Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy aki megtetszene, az nem közeledik vagy ha igen, akkor az nem akam komolyat? :/
2011. jan. 2. 20:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
A komoly, az egy tartós kapcsolat, amiből akár házasság is lehet a későbbiekben. 21 éves lány vagyok.
2011. jan. 2. 21:03
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát nem a gép előtt ;)
2011. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Na kössz! Tehát hol???
2011. jan. 2. 21:23
 14/35 anonim ***** válasza:
Én rendes pasi vagyok, ha akarsz írj priviben.
2011. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Érdekes Én is ezzel a problémával küzdök, csak Én Nöt nem találok, aki normális lenne.

Vagyis találok, de csakis idösebbet ami +10 évet jelent amivel Én nem tudnék kibékülni. Bennük megvan minden amire szükségem lenne, söt még több is, a kor, de pont emiatt nem megy.

Tudom, hogy normális kapcsolatra nem sok esélyem van az Én koromban.


Kedves kérdezö, ha úgy érzed, hogy egy normális emberrel szivesen megismerkednél, akkor írj egy privátot.


21/F

2011. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 acel ***** válasza:
Utolsó : akkor olyan 30-asokban találtál "normálisat"? végelgyengülésben akkor megnézem azt a korosztályt ha már feladtam a 18-22 essel :( 22f
2011. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Hát szerintem felesleges ezt túlaggódni, hogy komoly kell. Szerinted a barátnőid hány százaléka áll úgy a kapcsolatainak, hogy komolyt akar és mégis hetente más fiúkkal jár. Ezt nem lehet előre megjósolni, hogy lesz-e belőle házasság vagy sem.
2011. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
ott ahol normális nőt lehet találni, álomország tengerpartján.
2011. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a korosztály jó része nemre való tekintett nélkül, ilyen és ez baj.

Én is szeretnék egy komoly kapcsolatot lánnyal, nem tartanak rondának , sőt buta sem vagyok, elég művelt és intelligens. Talán ezért sem találok értelmes lányt, mert vannak elveim, de a jóra mindig várni kell:)

20/f

2011. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
én gyaloglochaten bukkantam nagyon rendes aranyos pasikra. próba cseresznye ;)
2011. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!