Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a 20-30 éves korosztály csak szórakozni akar, komoly kapcsolatot nem nagyon akarnak. Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy aki megtetszene, az nem közeledik vagy ha igen, akkor az nem akam komolyat? :/
2011. jan. 2. 20:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, lehet, hogy már leírták, akkor bocsi.


A baj valószínűleg veled van, ha "pasit fogni" akarsz.

2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kifejezés, hogy "pasit fogni", felénk így fejezik ki azt, ha megismerkedsz egy olyan fiatalemberrel, akivel később együtt jártok... ;) Gyengébbek kedvéért! :D
2011. jan. 17. 19:05
 23/35 anonim ***** válasza:

én normáklis NŐT keresek!!!

Szerintem nem létezik mert eddig mindegyik ezt bizonyította!!!

Ha normális pasit keresel akkor itt vagyok!!!Bár kinek mi a normális....

Nekem még régimódi elveim vannak ,számomra a megcsalás és a hazudozás megbocsálthatatlan bűn, szeretek néha romantikázni , szeretek a kedves hölgyeimnek néha vacsorát főzni ,sütni.Szeretek örömet okozni!Szeretek szeretni!!!

25F

2011. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

19/L vagyok és én se talákok normális pasit, de úgy vagyok vele, hogy akkor neki kell megtalálnia engem ha nekem nem sikerül Őt;)

De azért sok sikert!:) (egyetem,fősuli ismerkedésnek sem utolsó szerintem)

2011. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nahát, kedves utolsó... nem hangzik rosszul! :)

Csak állítanád be, hogy küldhessek neked e-mailt, mert így nehéz... :S

2011. jan. 17. 19:38
 26/35 A kérdező kommentje:
Én is fősulira járok, de sajnos a szakunkon nem nagyon vannak helyes srácok, inkább csak ilyen elvontak, vagy hiperaktívak, vagy drogosok, vagy egyéb fura szerzetek...pedig én is azt hittem, hogy majd lesznek normálisak... :/ A többit nem ismerem (más szakokról) olyan szinten, hogy most bármi elinduljon közöttünk. Szórakozóhelyeken is megfordulok hetente min. 1x, de ugyanaz jellemző, mint az élet minden területén: sehol egy normális példány... Pedig nincsenek olyan 'borzasztóan' nagy igényeim.
2011. jan. 17. 19:41
 27/35 S.x. válasza:
Nos, ha már itt tartunk, én is normális pasit keresek:-), de ugye ezt szórakozóhelyen nem lehet, mert ott vagy 22 évesekbe botlik az ember, vagy a 40-es korosztály pécéz ki magának. És nem csak a korosztály a probléma a szórakozóhelyek tekintetében. Nos, tehát én is megkérdezem újfenn: egy 24 éves lány merre keressen?
2011. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Van olyan kötetlen kapcsolatom, amiből még házasság is lehet. Ehhez mit szólsz?:D

Mondjuk nálam a "kötetlen" kapcsolat is olyan, mint másoknál egy komoly. (Mondjuk ez nem az én dicsőségem, inkább mások szégyene.)

Mivel rengeteget tanulok és dolgozok, ezért nem tudok "teljes értékű pasi" lenni. Márpedig ha valamit csinálok, akkor azt vagy jól, vagy sehogy.:)

Mindent a maga idejében. Még te is visszateheted a menyasszonyi ruhát a szekrénybe.

2011. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
24 éves értelmes pasit? A munkaközvetítőben keress, az frissen végzett diplomásokkal tele.]:)
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

19:36 csilicsanga@indamail.hu

Nos a szórakozóhelyektől ne várjatok semmit lányok!!!

Nos mint tudjuk olyan se nőben nincs se pasiban hogy okos legyen és szép is.Én mondjuk pasi létemre nem kategorizálom így a nőket mert mindegyikben más fog meg.Volt már szép barátnőm is az nem volt jó az ágyban...volt már "nem" szép is (azt meg más is dugta)...szóval külsőre nézve tökmindegy merre lép az ember szerintem...ha valaki megtetszik az úgyis megtetszik úgy ahogy van...

2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!