Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasit fogni?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a 20-30 éves korosztály csak szórakozni akar, komoly kapcsolatot nem nagyon akarnak. Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy aki megtetszene, az nem közeledik vagy ha igen, akkor az nem akam komolyat? :/
2011. jan. 2. 20:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem akarok bele szólni, de ha te rendes vagy és normális nőt keresel 63%os, és te is rendes vagy akinek mondod, akkor miért volt sok kapcsolatod? Tegyük fel egy rendes, komoly férfi rendes lányt keres, akkor...csalódások menthetnek meg téged vagy különben veled volt a baj. Már pedig, ha egy rendes, ÉRTELMES ember csalódik akkor oda figyel a következőnél és nem az, hogy volt ilyen-olyan nő! Például én rendes vagyok és pont korod beli, nekem nem volt ilyen-olyan nők, egyszer csalódtam és azóta tudom mire figyeljek vagyis tudom mikor kell kapcsolatba lépnem. Én is tudok főzni, régi módi vagyok ezek szerint, mert én sem szeretem a hűtlenséget. Szerintem kis Casanova te így hódítol:) vagy csak én nálad jobb vagyok, most melyik? mert több variáció nem létezik.
2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
valamint a csilicsanga@indamail.hu nem a neved rejti akkor meglehet az is hogy áll email, nem? persze lehet, hogy valódi, de ki tudja?
2011. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Ha jobbnak érzed magad nálam akkor csak nyugodtan!!!Úgysem tudhatod hogy mi az amit Én eltudok érni vagy esetleg már elértem...Nos az igaz hogy sok kapcsolatom volt de volt köztük komoly is...Igen jól mondod hogy okos ember tanul a hibáiból de ez is hülyeség mert valakihez évek is kevésnek tűnnek hogy megismerd igazán!!!Nem állítom hogy Én tökéletes vagyok meg hogy sosem hibáztam.Hülyeség azt írni hogy:"ÉRTELMES ember csalódik akkor oda figyel a következőnél" mert sosem tudhatod hogy mennyire hazudnak neked és erre írtam azt is hogy valamikor 10év is kevés hogy megismerj egy embert...Ennek voltam már én is az áldozata ,egy haverom is volt már az áldozata és csak milliókat bukott emiatt.Szóval ne legyél nagyra magaddal mert nem fair amit írtál.Ja és lehet hogy állcímet adok meg ,de mond neked az a szó valamit hogy privát szféra???

2011. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Tudom mi az, hogy privát szféra. De mitől kell áll email címet megadni? de a legjobb, minek áll email cím? nem azért, hogy ne a valódi neved látszódjon mikor valakire írsz?? hoppá-.- ez nem valami bíztató!!! Ezek szerint írsz máoknak is:) Egy kapcsolat elsődleges fontos lépése: őszínteség. Az hogy megismerjek valakit jól tudom, hogy kell te meg ezek szerint nem! Képzeld létezik, mert nekem megy, nem vagyok ostobba ahoz, bocs...elég volt rájönnöm, hogy nem valódi emailed van:P De megmondtam, hogy két lehetőség van:) vagy így hódítól vagy nem ügyetlenkedel, mert csak sok nőid volt. Persze mind ők voltak a hibásak, meg volt komolytalan kapcsolatod is? ezt nem feltételeztem, de akkor tényleg komoly lehetsz. Nekem piros jelző index vilog náladXD de tudod nekem nem baj, hogy vele szeretnél ismerkedni, hát rajta:)
2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

-nem "ügyetlenkedel"

nem szó kihúzva

2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!