Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok ciki történeteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok ciki történeteket a szexszel kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés

Kezdem én:D egyszer egyedül voltunk itthon a barátommal,a havim is megvolt... és hát a anyámék szobájában meg is történt a dolog. =] (nem elsőnek, igaz..:D) hát, anyámék szobájában hagytuk a ruháinkat. Bementünk a fürdőben, ami a bejárat mellett van.Totál meztelenek voltunk... egyszer csak hallom hogy valaki nyitja az ajtót... anyám és a pasija az. Hát mitnemondjak, bezártam a fürdőszobát, és anyáméknak mondtam hogy jézusoooom, menjetek ki, majd szóluuuunk...:D anyáméknak ezt 3x el kellett ismételnem. Aztán kimentek... fel kellett törölnöm a vércseppeket magam után, tampont kellett feltennem,fel is kellett még öltöznöm is. Úgy 10 perc után behívtuk anyámékat... égett a fejünk...:D


A másik... rövid leszek. Anyámékra rányitottuk az ajtót miközben szexeltek.:D Mi csak annyit mondtuk hogy húú, nem is láttunk semmit, nyugi.:D


2011. jan. 3. 02:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja én írtam már egyszer.
2011. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, a 38%-asnak írtam.
2011. jan. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Inkább vicces van,nem ciki.

Vasárnap hajnalban mentem haza egy pubból és szemben a Hősök terével pirosat kaptam,uh megálltam a kocsival.Bambulok magam elé és megállt mellettem egy másik autó tele fiatalokkal,spiccesek voltak,átkiabáltak a lányok nevetgéltek.Na ekkor emelkedett fel az ölemből a frissen felszedett csaj és felnézett.A másik autóban önkívületbe estek az összes hüvelyk új felfelé nézett,elmosolyodtam,a lámpa zöldre váltott,gázt adtam és új barátnőmet vissza tereltem be nem fejezett feladatához:).

2011. jan. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!