Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rosszfiúk szemetek, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszfiúk szemetek, de már a jófiúk is azok. Mi van ezzel a világgal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ma 17.13

Most őszintén, a lányok talán nem azt akarják? :)

2011. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A jófiúk nem szemetek, de mivel én rosszfiúpárti vagyok, így párkapcsolatban nem ismerem a jó fiúk viselkedési szokásait.
2011. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!


ma 17:15 : Lehet, hogy tele a tököd az ilyen kérdésekkel nekem viszont a pasikkal van tele (ill. lenne, ha lenne tököm)! Én nem olyan lány vagyok, aki unalmas f.sznak és b.zinak nevez egy fiút, aki normálisan viselkedik vele. Egyáltalán nem keresem a rosszfiúkat.

2011. jan. 5. 17:50
 14/19 A kérdező kommentje:
ma 17:17 : Lehet, hogy le fogom. ;)
2011. jan. 5. 17:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Benne vagyok :) írtam mailt
2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

erről a csajok tehetnek mindig azt mondták h a rossz fiúk jönnek be nekik ált a világ csajozási téren :D

hát tessék most van elég !!!

16/F

2011. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jófiú, rosszfiú...



Jófiúk nincsenek, csak nyomrékok, rosszfiúk nincsenek, csak olyanok, akik még nem találtak olyat, akit szívből szeretnek.

2011. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 acel ***** válasza:

Az biztos ha egy tök normális embernek lesz (előbb vagy utóbb biztosan) szar kapcsolata az utána már nem tud úgy nézni a következő kapcsolatára hogy jó lehessen. Ha már egyszer nagyot csalódsz utána manapság nem akarnak az emberek felállni és tovább menni keresni. És ha szembejön a nagy ő akkor nem ismerik fel.

Kérdező le merem fogadni hogy nem rég baromi nagyot csalódtál egy srácban és még kell egy kis idő mire normálisnak fogod látni a fiúkat, általában ilyen lányokkal találkozok mostanában :( esélyt se adnak mert épp olyanuk van.

2011. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Való igaz, hogy csalódtam, most kicsit rossz, de én attól még nem zárkózok be. Az élet tele van lehetőségekkel, még akkor is ha nem úgy tűnik.

Szerintem normálisan látom a fiúkat.

Sajnálom, hogy mostanában ilyen lányokkal találkozol (találkoztál).

2011. jan. 6. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!