Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kellenek a "kiéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellenek a "kiéltem magamat 20 és 30 között"-i nők?

Figyelt kérdés
Állandóan arra biztatják egymást a nők, hogy az az igazi, ha házasság előtt végigmegy rajtuk a fél ország. De ismerőseim között amikor ez kiderül, a férfiak többsége egyáltalán nem örült, ált. szakítás lett belőle. Szóval csinálja, ne csinálja, elmondja, ne mondja?
2011. jan. 6. 18:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Ez ember függő: vagyis hogy ki az aki valóban saját önmagát adja egy párkapcsolatba.

Az én véleményem az hogy nem kellene hangoztatni hogy kiélte magát és hogy készen áll akár egy házasságra.Nekem egy olyan ismerősöm van aki szintén egykorú volt velem,de az elmúlt pár évben nem voltak komolyabb párkapcsolatai és nem ment rajta át a fél ország, ő mégis kijelentette hogy kiélte magát: annyira csalódott volt attól a gondolattól hogy nem lesz senkije, hogy az első leendő alkalomkor amikor összejött valakivel házasság lett a vége..és már a 2. gyereket is megszülte.

Szerintem minden felfogás és megértés kérdése: az hogy megtudták a férfiak és általában szakítás lett a vége az azt jelenti (szerintem) hogy ők nem állnak készen arra hogy komolyabban vegyék az életet, vagy van a másik oldal, akik azt hiszik hogy vannak még olyan lányok akik szűzként mennek férjhez(nem sértegetni akarok itt senkit)de őszintén... van még ilyen lány??

Minden az őszinteségen és a tálaláson múlik.Ha már az elején azért "hazudsz" mert úgy érzed hogy ettől boldogabb és jobb lesz a kapcsolatotok akkor szerintem inkább ne is kezdődjön el.

De ez az én szemszögem véleménye.

2011. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Biztos van ilyen, de ugye te sem gondolod, hogy minden nő?! Hála égnek, sokfélék vagyunk.


Aki válogatás nélkül "fél országgal lefeküdt", valószínűleg igényességében, gondolkodásmódjában, életvitelében stb. is másként viszonyul a párjához, mint az, akinek szempont volt a megválogatott, szerelmen, vonzalmon alapuló kapcsolatok választása.

2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Azért szerintem a "kiélni magát" meg a válogatás között a fél ország közt van különbség. Én is kipróbáltam ezt azt, mire úgy éreztem, többet nem kérek belőle. Szerintem nem volt olyan sok (a fél ország tuti nem :D), de ahhoz pont elég, hogy tudjam milyen mással, és hogy el tudjam dönteni, hogy igen, mostantól nekem csak ő kell és senki más. Nálunk neki is volt sok barátnője előttem. Én nem nagyon beszélek a régi pasikról, szexuális dolgokról velük meg egyáltalán nem. Ő néha mesél apróságokat régi barátnőkről, de csak a komoly kapcsolatokról.

Szerintem ez ügyben elég annyit mondani, volt más, persze hogy volt. Néhány. Ha rákérdez megmondani hány. (Bár az enyém se tudja pontosan hány fiúval voltam. Annyit mondtam 5 és 20 közt. Ennyivel beérte. :D) De ez úgyis a múlt, nem kell rajta megsértődni senkinek.

Szerintem amúgy annyiban jó, hogy ha több pasival is voltál, akkor tudod, hogy mással sem jobb, és nem marad hiányérzeted, hogy lemaradtál valamiről, vagy hogy vajon milyen lehet mással? Amúgy meg ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kivel, és hányszor akar szexelni.

2011. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valaki kiélte magát, számomra nem azt jelenti, hogy végigment rajta a focicsapat.. Rájuk egészen másféle jelzőt használok:)

Ha valaki minden héten más férfit fogyaszt, abba könnyen bele lehet sokallani, és szerintem változtat annyit egy nő jellemén, hogy a későbbiekben ne tisztelje a férfit, akivel végül oltár elé áll. Ha a férfi nem is tud semmit a nő előéletéről, ez akkor is könnyen romba döntheti a kapcsolatot..

Viszonylag kevesen vannak, akik elsőre megtalálják az igazit, és szerintem az a legjobb, ha a lánynak van 1-2 komolyabb kapcsolata azelőtt, hogy férjhez menne. Ennyi kell ahhoz, hogy letisztuljon a fejében, milyen ember oldalán szeretné leélni az életét.

Ugyanúgy pasikra is vonatkozik az előbb leírt szöveg, aki túl sok nővel fekszik ágyba, az később nem fogja értékelni azt, aki mellett megállapodik, inkább csak tucatáruként fogja kezelni.. Én nem akarnék olyan férfit magam mellé, akin már végigment a fél város, nekem meg már csak a kiöregedett Casanova, a lerágott csont maradt belőle..

2011. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

A "kiéltem magamat 20 és 30 között" férfiaknak.

Mindenképpen őszintének kell lenniük egymáshoz és hasonló "karriert" befutott párt válasszanak.

2011. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Inkább 20 évesen tombolja ki magát,mint három gyerek mellől...
2011. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Aki nem ért egyet a "kiélés = lefekszem mindenkivel" meghatározással, az elmondaná, hogy ő mit rajta?
2011. jan. 6. 19:25
 8/26 A kérdező kommentje:
mit ért rajta? Bocsánat.
2011. jan. 6. 19:26
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Én nem csak a lefekvést értem alatta,utzagatás,bulik stb,mondjuk gyerek melett is lehet,csak sokan elrontják az életüket a túl hamar gyerek vállalással...Aztán utána sírnak,hogy ez meg az...
2011. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak is ezt csinálják szóval nem hiszem hogy ez próbléma lenne egy párkapcsolatban. Amúgy a férfiaknak sokkal több kalandjuk van mint egy nönek. Még a házaság alatt is.
2011. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!