Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik, ha egy lánynak ilyen haja van?

Figyelt kérdés

Vagy nektek ez inkább már "sörény"? Mert hallottam már olyat, hogy valaki szerint az.

[link]


[link]


2011. jan. 7. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Uhhh....bárcsak ilyen hajam lenne! Bocs nem vagyok fiú,de ha ilyen hajam lenne nem érdekelne a véleményük! :D
2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, de mint minden hajhoz, ehhez sem árt egy szép arc.
2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó, a hajat egy szép arcú lányhoz képzeljétek el. De ez tényleg nem túl..hogy is mondjam, "nem trendi"? Mert manapság inkább a hosszú, egyenes, tépett haj a divatos, de ha valaki szereti meghagyni olyannak, amilyen, akkor az is lehet jó egy fiatalabb lánynak?
2011. jan. 7. 21:04
 5/14 anonim ***** válasza:
egyébként ma már egyáltalán nem az egyenes,tépett haj a trendi az 2009 és 2010 eleje,tavaly a hosszú hullámos haj,idén ugyanez és még a rövid,tejfehér haj lesz
2011. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszik, de ne flejtsük el, hogy ezek a frizurák beállított, műtermi alkotások zömmel. Az egészséges, hosszú, nem töredezett haj a szép, amibe jó beletúrni!
2011. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek :)

21:15 köszi az infót, akkor kerülni fogom az ilyen hajú lányokat, divat3,14csák nem kellenek :)

2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most akkor én divatpi*csa vagyok?
2011. jan. 7. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
az első haj nagyon bejön!
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
igen tetszene ha a csajomnak ilyen haja volna
2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!