Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik, ha egy lánynak ilyen haja van?

Figyelt kérdés

Vagy nektek ez inkább már "sörény"? Mert hallottam már olyat, hogy valaki szerint az.

[link]


[link]


2011. jan. 7. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hajam van, mint a csajnak a második képen, csak teljesen fekete (természetes, nem festett...), és eddig a fiúk akikkel volt dolgom, mind imádták simogatni, piszkálgatni :)
2011. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mi az hogy divatos? nem leszarom hogy most ebben a hétben évben hónapban ez a divat vagy sem? pont attól leszel különleges ,kitűnő hogy nem állsz be a sorba mint ahogy sok lány fiú teszi..azért mert ez a trendi épp vagy a divat miért kéne neked máshogy lenned mint ahogy szeretnél? nem értem az embereket, eleve ha már ahoz a réteghez csapódsz akik mindig a divatot követik nem is fogod jól érezni magad mert az nem teleszel hanem amit a külvilág nyújt neked..
2011. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha ilyen fekete vagy, akkor passzollak...
2011. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
fehér a bőröm.
2011. jan. 7. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!