Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy lány sok srácal szexelt, akkor mi fiúk ler*bancozuk. Ekkor a lányok azzal védekeznek hogy ha a fiúk ezt csinálják, akkor nekik ez menő. De ezt mi fiuk mondjuk. Szóval lányok, szerintetek mi a r*banc férfi megfelelöje? :D
2011. jan. 9. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hím ringyó
2011. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hímr*banc.
2011. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kurafi, hímringyó, kúrógép.
2011. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a falu bikája
2011. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
dzsigoló
2011. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nincs olyan :( sajnos!
2011. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
casanova
2011. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, én valahogy nem tudom elítélni azokat a férfiakat, akik sok nővel voltak együtt.

Inkább csak csendben utálom az erkölcsöt,ami miatt nekem nőnek ezt nem lehet megtenni, mert leribancoznak. Nem hiszem, hogy sok ember el tudja viselni hosszú távon,ha ribancnak tartják. Francba az erkölcsökkel meg az egymást leső emberekkel.

2011. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hímringyó, kurafi, ilyenek lennének a megfelelője, csak amíg a r*banc szót minden nap vagy 10x hallja az ember (plusz a qrva, lotyó és társait is) addig a ffi megfelelőjét szökőévente sem..
2011. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
dzsigóló
2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!