Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Válaszolnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Válaszolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A srác megtudta, hogy nekem tetszik, erre én összevesztem vele (hosszú, hogy miért) és letiltottam, mindig elkerülöm, a suliban rá sem nézek és ha meglát elszégyelli magát. Most bejelölt engem, én vissza jelöltem és küldött nekem 1 fészbukos kérdést, meg egy játék felkérést. Erre én vissza küldtem és megint küldött 1et, erre én már semmit sem küldtem... meg 1x elmentem mellette és láttam a szemem sarkából, hogy bámul. Szerintetek? egyébkét mióta megtudta nem volt alkalmunk beszélgetni, most tetszem neki?
2011. máj. 4. 19:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, próbálna nyitni feléd, de te egy hülye p*csa vagy.
2011. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval egyetértek.
2011. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket, hogy ezt gondoljátok nem hibáztatlak titeket, csak ti sok mindent nem tudtok elmesélem:

Volt egy barátom (netes) és ő mondta el a srácnak erre a srác azt mondta, hogy neki én nem jövök be. Aztán rámír, és letagadta, hogy tudná a dolgot ezért megharagszom rá+ még azért is mert úgy éreztem, hogy annyi időn keresztül csak szórakozott velem, (szemeztünk, bókolt, és csipkelődött) ezért nagyon kiborúltam.. és elkezdtem sírni. Nem voltam vele ezek után túl kedves mivel még nekem is adta a menőt, mondta: jaj én nyugi senkinek sem mondom el, és ne kérj olyan hogy felejsem el mert ezt nem tuom elfelejteni... majd én írom neki, hogy hagyj békén, erre írja a fiú, hogy azt írja neki, hogy én csúf vagyok erre megharagudtam rá és letiltottam... és nem fészbukon beszéltünk... épp ellenkezőleg, mindig személyesen :) remélem így már más a véleményetek

:)

2011. máj. 4. 20:12
 5/40 A kérdező kommentje:
Ja és a srác aki nekem bejön egyáltalán nem ismeri azt a gyereket... és rájöttem, hogy miért is mondaná el neki, hogy ki tetszik neki... csak azért is haragudtam rá, mert azt hazudta kb. 10 percen keresztül, hogy nem tudja mi közbe igen.... zaklatott voltam és szerintem ez nem csoda.. :S
2011. máj. 4. 20:13
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Így se jobb.Tipikus kombináló csaj vagy!
2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, de legalább nem ugrok ennek a fiúnak a nyakába... és nem válaszolnátok a kérdésre? :s
2011. máj. 4. 20:20
 8/40 anonim ***** válasza:
túzz rá
2011. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Így is hülye p*csa vagy.

2011. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor válaszolok is a kérdésre:

Felteszem veled még sosem fordult elő, hogy valaki nagyon tetszett neked, de ezt nem merted bevallani a másiknak, így mikor kiderült a dolog reflexből tagadtad.


ezzel a sráccal most ez történt. Aztán mikor észbe kapott és megpróbálja helyrehozni a dolgokat te megutálod...


Igen, egy hülye p*csa vagy. Sose lesz barátod...

2011. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!