Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon visszataszító nektek egy elég vékony fiú?

Figyelt kérdés
Kb 175 cm és 45-7 kg
2011. jan. 9. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát elég ciki.

Próbálj izmosodni.

2011. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem visszataszító, én soha nem undorodtam az emberektől, elég ocsmány tulajdonság.

Nem az ideálom a vékony, szóval valószínűleg külsőleg nem tetszene, na meg te alacsonyabb is vagy nálam 5 cm-rel így nem hinném, hogy bármi valaha is alakulna, de elég sok fiatal lányt látok vékony fiúkkal, szóval nem kell még elkeseredned.

2011. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sztem én vagyok 175 körül és olyan 75-80 kg között vagyok :D , kövér azonban nem vagyok :D, úgyhogy az a 45-47 az elég érdekes lehet.
2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem igen...

19/L

2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jujj ez már az:S

ne haragudj,de ez még egy lánynak is kevés,de lehet javítani rajta:)

2011. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát járok konditerembe rendszeren nem az a baj szerintem , szimplán a családban a legtöbb férfi elég vékony volt mindig is
2011. jan. 9. 19:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem inkább a kicsit pocisabb pasik tetszenek. De a párom is elég vékonyka volt, mikor megismerkedtünk, mégis el tudott csábítani. :)
2011. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az durva, elég sovány vagy, én is hasonló vagyok(180/55) de nekem olyan a testalkatom, hogy a csajok 70 kilónak mondanak általában ha rákérdezek:D

Meg amúgy sem érdekel, a csajozás nem ezen múlik, ha változtatsz azt magadért tegyed ne másért!

20f

2011. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem visszataszító.én személy szerint a normál vagy pocisabb testalkatú pasikat szeretem.szóval nekem az extrém vékonyság nem jön be.de biztos vannak olyan lányok akiknek ez tetszik.ha te nem fogadod el magad más sem fog.

amúgy meg ezen a problémán lehet segíteni,helyes táplálkozással,testedzéssel :)

19/l

2011. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is vékony vagyok. Milyen a helyes táplálkozás?
2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!