Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon visszataszító nektek egy elég vékony fiú?

Figyelt kérdés
Kb 175 cm és 45-7 kg
2011. jan. 9. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, tényleg 45 kiló vagy a 175 centid mellé? Az nagyon durván kevés, tényleg nagyon vékony lehetsz. Ne bántódj meg de nekem nagyon nem jön ha be egy srác túl vékony. Inkább legyen kicsit testesebb mint sovány. Egyél és edz nagyon sokat!
2011. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem ezek nem valós adatok, mérd meg máshol v orvosnál mérettesd meg mert ez nagyon kevés. én vagyok 178 és 66 kg és én is nagyon vékonynak látom magam szal sztem lehetetlen 17/F
2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha változni szeretnél próbáld meg a Jumbo nevű táplálék kiegészítőt, kondis boltokba lehet kapni. az télleg erős cucc rengeteg benne a széndhidrát meg fehérje szeritnem ilyen súlynál havi 4-5 kg + simán (már ha melettte azér eszel is)
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
valósnak valós adat csak pontosan nem tudom , kb fél éve mértem utoljára és akkor voltam 48 és azóta voltam beteg is akkor lemegy pár kg
2011. jan. 9. 20:56
 15/15 anonim válasza:
Most meg már csak vékony fiúk vannak ... Remelem kerdezo mar megbekeltel vele
2020. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!