Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy barátság igazi barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátság igazi barátság, akkor némi ballépést legyőzhet ugye?

Figyelt kérdés
nem szeretném túlságosan részletezni, de belekevertem az legjobb barátom egy dologba, amibe nem akart belekeveredni.. visszalehet mindent csinálni hogyolyan legyen mint régen volt? nagyon rosszul vagyok már egy ideje.. remegek, iszom dohányzok.. pedig nem szoktam.. beszélni kéne de azt kérte h még várjunk vele..
2009. jan. 31. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,ha ez tényleg egy igazi barátság,úgy ahogy leírtad,ki fogtok belőle kászálódni együtt,és minden a régi lesz!
2009. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, igen ez egy igaz barátság, ebben biztos vagyok, de jól is ismerem őt, és félek, h ha egyszer megbántják a bizalma nagyban megrendül és nehéz vagy egyáltalán nem lehet visszahozni, de nagyon reménykedem, testvérként néztem rá..
2009. jan. 31. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok,ahogy a barátod,és kifejezetten utálom,ha belekevernek valamibe...Egyébként csak idő kérdése,várj nyugodtan,míg leül a por,addig ne keresd,csak hagyd hogy megnyugodjon,és utána próbáld vele megbeszélni.De mikor megbeszélitek vigyázz,nehogy újabb vita torkolljon belőle,mert akkor csak nagyobb lesz a baj.
2009. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából nem nagyon részleltezted hogy mi a baj igy nem lehet megmondani.De pl.:nekem volt 4 évig egy nagyon jó sőt legjobb barátnőm süve-föve együtt voltunk,mindent megbeszéltünk stb.Majd ő hazudott,ellenem uszitotta a barátaimat...stb. És még neki állt följebb.Azóta kiakart már békülni de én nem,mert nem tudnék benne megbizni.Szóval ezzel azt akartam ha az ügy komolyabb akkor lehet hogy most rá ment a barátságotok.
2009. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a belekeverés nemúgy történt, h valami törvénytelen, inkább a lelki dolgokra kell ezt az egészet érteni, és nem mószeróltam senkinél, ez csak vele és velem kapcsolatos.. megbántani megbántottam, de nem úgy ahogy gondoljátok.. tudom, hogy ez a fórum direkt arra van, hogy nyiltan beszéljünk, de nemmegy.. köszi a válaszokat., és nagoyn remélem h a mi barátságunk erre nem megy rá
2009. jan. 31. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd, a barátság az igaz barátság a konfliktusok által hullik szét vagy erősödik, MOST nem olyan mint régen volt zavar van akkor ha széthullik nem volt véletlen, ha nem hullik szét jobb barátok lesztek mint valaha, abban az esetben ha még is széthullik lesz az igaz barátság próbája... újra egymásra találni. kitartás!!! megértés!!! őszinteség!!!
2009. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!