Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi leszbi/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi leszbi/biszex az osztályunkban? Nálatok is vannak?

Figyelt kérdés
12.-es osztályom tele van biszex, meg leszbi lányokkal. 30 lányból 2 leszbi, 5 biszex és kb 10-nek van hajlama, meg smárolt már lánnyal. És ilyenek vannak pl. hogy 2 csaj azon verseng, hogy a másikat megkapja stb. Mondjuk nem dicsekednek vele, de ha elmondják valakinek, az kiderül. Miért pont itt tömörültek össze? Nagyon durva..és ráadásul egy teljesen jó hírű, erős fővárosi suliról van szó.
2011. jan. 15. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha egy lány csókolózik egy másikkal, attól még nem leszbikusok. Az igazi leszbikusok többsége ránézésre bekategorizálható, miután elég fiúsak. A többi csak divatleszbi, mert az vicces.
2011. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

És? Teljesen normális. Én is leszbi vagyok, mert csak a lányokat szeretem!


25/F

2011. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát a 2 csaj, aki leszbi, ők elég lányosak és szépek..főleg az egyik. Tudom, h attól, mert smárol 2 csaj, még nem az, nem is ezt írtam..
2011. jan. 15. 13:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Lásd ím hanyatlik világunk...
2011. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
30 ból kettő leszbikus? Az tök normális, a meleg akránya 10% körüli a társadalomban. Végeztek egy kutatást valahol nyugateurópában, egy osztályra 1-2 LMBT ember jut... Fura, hogy csak a lányok. Az én osztályomban 1 meleg srác 2 leszbikus és egy transznemű volt. Deal with it.
2011. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10.-es vagyok, nálunk is van néhány. lehet azért, mert 34-ből csak 7 fiú van. meg mert a fiúk nem mernek kezdeményezni...
2011. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Első, szerintem hülyeségeket írsz. Nem csak az lehet "igazi" leszbi, aki nagyon fiús, a többiek meg csak divatból. Eleve szerintem nincs olyan, hogy valaki divatból legyen. Ennyi erővel, ha divat lenne, hogy állatokkal szexeljenek, te megtennéd? Ismerek egyetemen egy csajt, nagyon gyönyörű lány és a saját neméhez vonzódik. Meg most is van 1-2 "olyan" ismerősöm, ők sem fiúsak.
2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha szépek meg aranyosak? Attól még hogy meleg emberből van ő is.
2011. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több meleg, mint régen volt, csak többen vállalják fel és kevesebben próbálnak egy boldogtalan alibi kapcsolatot magukra eröltetni. Az meg egy hülye sztereotípia, hogy minden igazi leszbikus fiús. Én is leszbikus vagyok és csak az tudja rólam, akinek elmondtam, mert kicsit sem vagyok fiús.
2011. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44"


Érdekes, hogy azóta van ez a nagy "tesi lelki jó barátnők vagyunk" dolog, amióta a csapból is ez folyik. A tizenéves lányok egy jó része érzi menőnek, hogy egy másik lánnyal csókolózzon vagy feküdjön le vagy valami, mert az olyan felnőttes. Én is ismerek meleg lányt és fiút, a középiskolában ők még úgymond heteroként viselkedtek, mert nem is igazán tudták hogyan kezeljék a másságukat. Ma pedig egyszerűen divat lett ez a "mindenki mindenkivel" dolog. Nem baj, az ókori Rómában is ez ment, úgy tűnik időnként feltűnik ez a divathóbort.

2011. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!