Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Gyengék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Gyengék a fogaskerekeim, vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Ne ess tehát abba a hibába, hogy nem úgy viselkedsz, ahogy egy nő szeretné, hanem úgy, ahogy csak a nő HISZI, hogy szeretné.
2011. jan. 19. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

pl: a nő azt hiszi hogy arra vágyik hogy gondoskodó figyelmes érzékeny stb legyél vele szemben :D de amikor minden apróságért elnézést kérsz vagy ha vele történik vmi azonnal figyelmes vagy akkor már nem tetszik neki


19F

2011. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez még nekem is bonyolult, pedig nő vegyok :D

Szerintem a nők gyakran nem tudják, mit akarnak, csak azt hiszik, hogy tudják, pedig nem. És te viselkedj úgy, ahogy a nő tényleg szeretné. Nem tudom, találd ki a gondolatait, annak ellenére, hogy ő sem tudja mit szeretne.

Talán valami ilyesmit :)

2011. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a nő azt hiszi (agya szerint), hogy egy rendes családapára való pasi kell neki, de ösztönök miatt (szíve mélyén, tudat alatt) nem arra vágyik, aki ezt feltétlenül megadja, hanem aki dominánsabb kicsit, önálló a nő nélkül is. Ezt olvastam, de nem vallom a nézeteket. Én az érzelgősebb pasikból való vagyok, és a barátnőm nagyon szeret jó ideje. Gondolom nem mindegy, hogy a testi vonzódás vagy a lelki kapocs alakítja ki a kapcsolatot.
2011. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!