Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi alapon valóban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi alapon valóban lehet olyan, hogy nem áll fel rendesen egy pasinak?

Figyelt kérdés
Tegnap férjemmel elkezdtünk (volna) szeretkezni. Ölelgetett, puszilgatott, fogdosta a mellemet, csókolóztunk. Eddig az volt a normális, hogy már ilyenkor állt neki,mint a cövek. Az utóbbi 2-3 alkalommal viszont nem. Úgy kellett simogatni neki, hogy legyen valami. Tegnap megint ez jött elő és már nem volt kedvem "ösztökélni", felállítgatni. :S A nőiségemben sértődtem meg, hogy ez már nagy baj ha fel sem áll rám. Megkérdeztem, hogy nem kíván? Az volt a válasz, hogy de igen, csak ebben a hónapban érzelmileg sokszor megbántottam ami miatt nem érezte férfinek magát. (mondjuk tényleg tettem pár megjegyzést, aminek volt alapja, de nem szexuális dolog, hanem teljesen más.. semmi köze a nemiséghez, inkább párkapcsolati...elégedetlenség) Lehet, hogy egy férfinek ilyentől ne álljon fel a farka, miközben a felesége szerinte gyönyörű melleit taperolja és csókolózik vele? Kérlek benneteket nem hülyeségeket válaszoljatok. Volt már valakinek ilyen tapasztalata férfiként, vagy akár egy férfi párjaként?
2011. jan. 21. 09:13
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Én ide először januárban írtam be. December elején még nem volt semmi gond az erekcióval. Szóval, kb. negyed éve megy a "bénázás". Vizsgálaton egyáltalán nem volt még. Sem urológiain, sem pszichológusnál. Gondolom még ott tart ő is, hogy ez csak átmeneti zavar. De sajnos negyed év már nem átmenetinek tekinthető szerintem. Nem akarom megsérteni, hogy még jobban belesüppedjen esetleg, hogy "ő nem elég jó férfi". Egy hülye helyzet, mert segíteni akarok, meg persze vissza szeretném kapni a régebbi szexuális vágyát, mikor nem kellett ösztökélni, hogy álljon már fel és ha feláll, akkor ugyan ne kornyadjon le. Nekem nem a szex a lényeg, de az egy kapcsolatban nagyon nagyon fontos. Nem a kielégülés, hanem, hogy elmerülhessetek egymásban, adhassatok a másiknak. Nem csak orgazmust, hanem a szó szoros értelmében, szeretkezést.

Köszi a drukkolást és az együtt érzést. Én is együtt érzek veled. Remélem, hogy valami áttörés következik be nálatok is.

2011. márc. 17. 12:00
 32/45 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mire gondolsz, már nekem sem a szex hiányzik maga, és nem a kielégülés, hiszem azt meg tudja adni máshogy is. De az együttlét, szeretkezés, az hogy bennem van, pótolhatatlan. Nem akarlak megijeszteni, de ez kapcsolatromboló... Sajnos...Érzem magamon, és ő sajnos ő is látja, hogy nem megy. Már azon tépelődik, hogy ő teszi velem ezt, hogy miatta szenvedek. De egy idő után már nem tudom magamban tartani és palástolni , hogy mennyire ki vagyok borulva.
2011. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Jah és még csak annyi, hogy negyed éve megy, nálunk még dobj rá egy évet. Ha olyan állapotban leszel te is mint én, akkor kezd el pszichológust keresni saját magadnak is. Tényleg nem kívánom senkinek.
2011. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Én először magamat okoltam. Nem vagyok elég kívánatos, meg elvesztette az érdeklődését. Na, ezt megbeszéltük, hogy ő kíván és szépnek tart, de nem tud mit csinálni a micsodájával. Utána jött az "én meg akarom oldani, segíteni akarok" periódus nálam és az "abszolút megértem és szeretem és majd jobb lesz". Viszont azt észrevettem, hogy már bennem is van egy drukk, ha egymás felé fordulunk és ölelkezünk. Hogy na vajon most mi lesz. ...és lehet, hogy őbenne is ez van és ezért megy ilyen nyögvenyelősen. Ti hány éve vagytok együtt? Mennyi idő után jött ez a problem? Mi 8 éve voltunk együtt év elején. A pszichológust meg úgy gondoltam, hogy együtt menjünk el vele egy szexuál pszichológushoz. Még 1-2 hónapot várok, ha akkor is ugyanez a helyzet, tuti felvetem neki. De nem türelmetlenségből, hanem akkor az már lassan fél év lesz és azzal kezdeni kell valamit, nem csak "házilag".
2011. márc. 17. 12:34
 35/45 anonim ***** válasza:
1,5 éve vagyunk együtt, és pont azóta tart... Nem nálam jöttek a gondok. Nem hagytam el, azt hittem meg tudjuk oldani. Megértő voltam, türelmes, álombarátnőnek is mondhattam volna magam. Mostanában már van hogy sírok, veszekedünk. Tudom hogy ez nem helyes, de képtelen vagyok mosolyogva tűrni. És még csak azt sem mondhatom, hogy nem igyekszik. De húszon évesek vagyunk, nekem nem ilyen élet jár. Azt hittem megoldjuk, hogy mellette tudok maradni, de nem megy és borzalmasan érzem magam, hogy ilyen rossz társ vagyok, voltam. Próbálom gondolatban elengedni, hogy aztán tudjak vele szakítani. Még nem menne...
2011. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Megértelek, hogy ez nagyon rossz lehet, hogy tulajdonképpen a kapcsolat kezdete óta ez van. Nekünk eddig nem volt ilyen. Hozzászoktam, hogy megölel, csókolózunk és már "készenlétben van, nem kicsit". Így is rossz, hogy megszoksz egy szintet és az megy le. Mi már harmincon túl vagyunk mindketten. ..és valóban, huszonévesen, ilyen fiatal kapcsolatban nem így kéne lennie. Nagyon jó ember vagy és nagyon szeretheted, hogy így tolerálod ezt. Én is nagyon szeretem és hiszem (hinnem kell!), hogy urrá tudunk lenni ezen a hullámvölgyön valahogy.
2011. márc. 17. 12:49
 37/45 anonim ***** válasza:
Ha valami segít nálatok, vagy van bármilyen változás, megköszönném, ha írnál. Természetesen én is jelentkezek ha lesz vmi, mi most kezdünk majd párosan járni szexuálpszichológushoz, eddig egyedül ment, és gyógynövényeket, később rendes gyógyszereket is bevetünk. Amíg nem próbálunk ki mindent, kitartok...
2011. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Oké, ha lesz valami előrelépés, akkor mindenképpen írni fogok ide. Te is írj, hogy milyen volt kettesben a pszichinél. Nagyon megköszönném! Nagyon drukkolok nektek (és persze magunknak is).
2011. márc. 17. 16:31
 39/45 A kérdező kommentje:

Nem akarom elkiabálni, de hétvégén volt egy régi időkhöz hasonlító együttlétünk. *lekopogom*

Normálisan felállt neki, nem is bírta rövid ideig. ...és ami a röhej, hogy most meg én nem kotortam annyira a szexért. Szóval, hogy nem akartam éppen "gyógyítgatni". Ezt arra értem, hogy úgy szeretkezni vele, hogy terápiás céllal. :)

2011. márc. 28. 15:39
 40/45 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök nektek :)Majd írj még... :) Merevedés már nálunk is kevésbé gond, inkább az h meddig bírja.
2011. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!