Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi alapon valóban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi alapon valóban lehet olyan, hogy nem áll fel rendesen egy pasinak?

Figyelt kérdés
Tegnap férjemmel elkezdtünk (volna) szeretkezni. Ölelgetett, puszilgatott, fogdosta a mellemet, csókolóztunk. Eddig az volt a normális, hogy már ilyenkor állt neki,mint a cövek. Az utóbbi 2-3 alkalommal viszont nem. Úgy kellett simogatni neki, hogy legyen valami. Tegnap megint ez jött elő és már nem volt kedvem "ösztökélni", felállítgatni. :S A nőiségemben sértődtem meg, hogy ez már nagy baj ha fel sem áll rám. Megkérdeztem, hogy nem kíván? Az volt a válasz, hogy de igen, csak ebben a hónapban érzelmileg sokszor megbántottam ami miatt nem érezte férfinek magát. (mondjuk tényleg tettem pár megjegyzést, aminek volt alapja, de nem szexuális dolog, hanem teljesen más.. semmi köze a nemiséghez, inkább párkapcsolati...elégedetlenség) Lehet, hogy egy férfinek ilyentől ne álljon fel a farka, miközben a felesége szerinte gyönyörű melleit taperolja és csókolózik vele? Kérlek benneteket nem hülyeségeket válaszoljatok. Volt már valakinek ilyen tapasztalata férfiként, vagy akár egy férfi párjaként?
2011. jan. 21. 09:13
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Esetleg szüneteltettek 1-2 hétig,az is bejöhet.
2011. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Lehet rajtad kívül álló oka. Valami stressz, munkahelyi görcs amit nem mondott el. Mondjuk valamiért aggódik, hogy kirúgják, stb.
2011. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Nem akartam túl személyes infokat kiírni, de most már érdekelne, hogy it szóltok a tényekhez:

A beszólogatásaim azzal kapcsolatosak volta, hogy már több éve én vállalom anyagilag a jóval többet. Ezt úgy kell érteni, hogy mintha anyagilag én lennék a családfenntartó. Én is belefásultam már. Ő pedig munkanélküli is volt, most van munkahelye, de próbaidős. ..és olyanokat szólogattam be (megjegyzem sok év után), hogy ez már nekem sok, nem nagyon bírom és most már helyre jöhetne anyagilag, hogy legalább fele-fele arányban vállaljuk a kötelezettségeket. Ettől lehet, hogy nem áll fel neki? Szomorú... :(

2011. jan. 21. 11:24
 14/45 anonim ***** válasza:
Legrosszabb dolog az ha beszólogatsz neki és megjegyzéseket teszel ezzel kapcsolatban vagy bármivel kapcsolatban. Ha ilyen problémái voltak hogy munkanélküli volt akkor miért csodálkozol hogy stressz helyzetben van? Amikor az az elfogadott a társadalomban hogy a férfi keresi a sok pénzt, lehetőleg annyit hogy akár a nőnek ne is kelljen dolgoznia. Lehet hogy nem mutatta de qrvára stresszelte ez a dolog, és ez kihat a teljesítményére is. Én is voltam ugyanilyen helyzetben, csak annyi a különbség hogy engem el is hagyott a szeretett nő. A pasidat is zavarja a dolog, és gondolom próbálja/ta kívülre nem mutatni hogy mennyire szar ez a helyzet, hogy te vagy a családfenntartó és kiszolgáltatottnak érzi magát. Teljesen elveszti az önbizalmát, te meg még beszólogatsz neki...hogy még jobban süllyedjen az önbizalma. Mit vársz tőle? Az egyetlen amit tehetsz az hogy mellette vagy bármi van!!! Ha meg nem akkor te is ugyanolyan vagy mint a többi.......
2011. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Szerinted ugyanolyan vagyok, mint a többi? 3,5 éve én szakadok meg anyagilag, én pátyolgatom ha nincs állása. Mertem rákérdezni 2-3 nem farokfelállás után, hogy vajon engem nem kíván-e és ez akkora baj? Arra, csak a ti hozzászólásaitok után jöttem rá, hogy esetleg azért nem áll fel neki, mert azon emészti magát, hogy nem ő hordja anyagilag a gatyát. Én szeretem őt, gondolom ez abból is lejön, hogy nem hagytam el. Mivel nem a pénzéért vagyok vele, hiszen nincs is neki.
2011. jan. 21. 11:37
 16/45 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesz jót egy férfi önbizalmának, ha a feleségének kell eltartania. Velem még nem történt meg, de nem is szeretném. Ilyen viszont történt, amit Te leírsz, valószínűleg a sok stressz miatt. Feleségem is hasonlóan reagált, de sikerült meggyőznöm, hogy nem erről van szó. Engem is megdöbbentett az eset, a következő alkalomnál meg már előre azon izgultam, hogy vajon elég kemény-e. Persze ez csak növeli a feszültséget és agyoncsapja az egészet. Végül ittam egy kis alkoholt a szeretkezés előtt, ettől valószínűleg feloldódott bennem a feszültség, jól sikerült a dolog és többet nem gondoltam rá, megszűnt a probléma.
2011. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Tudnék rá példát mondani,ahol a "ház ura" szinte bekattant,mikor a feleség jelentősen jobban kezdet keresni mint ő.Azt hittem,hogy ez csak az idősebb korosztályra volt jellemző.Mondjuk hogy nem melózik az nem állapot.Ha meg az emiatti beszólások miatt nem műxik néha,akkor nézzen magába és változtasson,mert szerintem előbb vagy utóbb Te fogsz változtatni,aztán nézegethet...
2011. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt másfél hónap.

Türelmes vagyok, kedves, nem szólogatok be. De továbbra is nehezen áll fel neki, vagy ha simán feláll, akkor meg hamar elmegy. Nem teszek megjegyzést az ágybeli teljesítményére, sőt! Nagyon megértő vagyok, próbálok segíteni. Mindig mondogatom neki, hogy ne gondoljon arra, hogy most teljesítenie kell. Szerintetek itt már lehet valami testi problem is, vagy ennyi ideig lelki eredetű lehet a potenciájában az "akadozás"?

2011. márc. 7. 12:32
 19/45 anonim ***** válasza:
természetes lehet érzelmi alapja. Azt mondta: h a megjegyzéseid miatt nem érezte férfinak magát. Tudod ebben sztem benne van, mint irtad a mostani stersszes életetek. Ilyenkor az ember sértődékenyebbé vállik, mivel nevezzük az "idegrendszer" meggyengül. Azok a magjegyzések amiket Te tettél neki, lehet ebben a gyengébb lelkiállapotban ugy jöttek ki rajta, h az a belső férfi énjét sértette, és ha egy férfi egy nő mellett nem érzi magát férfinek, igen okozhat erekciós problémát. Légy vele türelmes és megértő. Veled pedig semmi baj nincs.
2011. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
még azt szeretném hozzáfűzni, a párodnak változtatnia kell. Nem az ágy dologra gondolok, hanem az életében. Talpra kell állnia. Amitől ujra férfinak érzi majd magát, és akkor az ágy "problémák" is megoldódnak;)
2011. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!