Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem neki, ha társaságba vagyunk, néha a szemembe néz de nem sokáig, ha egyedül vagyunk nem igen nézünk egymásra és csak olyan dolgokról beszélünk ami nem érint minket. Vajon utál vagy kedvel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy tök semleges. Én inkább erre szavazok.
2011. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lavieenrose ***** válasza:
ez elég kevés információ ennek a megállapításához:D de biztos h nem utál.. ha 2esben vagytok zavarban vagytok nekem ebből ez jön le. ez meg lehet a kölcsönös szimpátia jele...
2011. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha mással telefonál többször is szokott üzengetni ,ellenkezni,olyan mintha szeretne a közelembe lenni
2011. jan. 21. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2011. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
asszony vagyok nem fiatal de nem is öreg,középkoru
2011. jan. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!