Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért csinálják az emberek?

21/F


2011. jan. 21. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni csodálkoznék ha rajtam kivűl irna ide vkixDDDD
2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak.
2011. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi a baj a kérdéssel?
2011. jan. 21. 17:54
 4/17 anonim ***** válasza:

ez a kérdés benne is felvetődött...

nemrég egy csajnak bejöttem, egy helyen, kicsit táncikáltunk, majd mivel én kicsit beszari vagyok, amikor a lányok felé szeretetet kell táplálni, hát ő hirtelen lesmárolt...nemgyengén meglepődtem. És egyszerűen csak jó csinálni, nem tudom miért. Semmi ördöngősség nincs benne... akkor csináltam először, és nem tudom jól-e, de nem ment el a csaj életkedve, ahogy láttam rajta.

2011. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A kérdéssel nincs semmi baj.

De újabb kérdéseket idéz elő =)

Miért kérdezed? TE talán nem élvezed? Esetleg rossz tapasztalat? Vagy csak szimplán eszedbe jutott?

Ha az utolsó, akkor írd meg, hogy szerinted miért jó, hogy lássunk egy példát, hogy hogy értetted =)

18/L

2011. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem tudom, kiváncsi vagyok hogy alakult ki, KI csókolózott először :)
2011. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En rogton masodszor csokoloztam...
2011. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Éppen erről olvastam kérdéseket, és eszembe jutott, hogy nem értem, hogy az emberek csinálják. Én személy szerint nem igazán vágyom a dologra, és nem várom, hogy megtörténjen. (nem mintha lenne kivel :D)
2011. jan. 21. 18:02
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert közben észrevétlenül ki tudom zsebelni a csajt.
2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy alakult ki?

Ez egy ösztönös dolog =)

Tudtad, hogy egyes állatok is szoktak csókolózni? =D

Egyébként azért is jó, mert segít ráncosodás ellen, mivel megmozgatja az arc izmait =D

Ezenkívül jó érzés =D

És ha egyszer kipróbálod, majdnemhogy függő leszel! =D

18/L

2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!