Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért csinálják az emberek?

21/F


2011. jan. 21. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
omg! próbáld ki...most milyen választ vársz erre a kérdésre mégis !21! évesen :DDDDDD
2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a csók sok mindent elárul...
2011. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megmagyarázhatatlan miért jó.o.O

Tagadhatatlan a szexen(és a csokin kívül ez a világ legjobb dolga.:P

Intim dolog, közelebb hoz a párodhoz. Mostanában a divat a sima francia csók, de néha olyan jó csak gyengéden csinálni.

Én imádok csókolózni.:D Amikor 15-30 percig csak csókolóztok, és már levegőt se kaptok.:)

2011. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert jó közben elképzelni, hogy mi jön utána... mert izgalomba hoz, már közben elindul a bizsergés, nedvesedés lejjebb...meg mert intim, érzelmi töltetű.
2011. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem maga a csókolózás izgat fel:)

Ha csak egy gyengédebb szájra puszit tudunk váltani, már akkor sóvárgok a folytatás után. (Pl. utcán vagy boltban nem csókolózunk, max. egy puszi, de utána, ha hazaértünk, nem menekül a párom:) persze ennek mindig AZ a vége:))

Hüm, már ahogy ezt végiggondoltam felizgatott:)

Megyek is inkább csókolózniXD

2011. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
próbáld ki és megtudod...nagyon jóóó, főleg,ha a szerelmeddel csinálod;) 20/L
2011. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nyan nyan ***** válasza:
röhej,21 éves ,mi?? :D talán,ha valakit szeretsz akkor jó a csók,mással még nem igen próbáltam... nem is akkor nem jó a csók,akkor NAGYON jó!
2011. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!