Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz nekem valaha barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha barátom?

Figyelt kérdés
Szóval a külsőm miatt elég sokan megítélnek (amit meg is értek, nagyon elég fiúsan öltözök... az egyetlen kivétel, hogy én csőgatyát hordok, bár ez már a srácoknál is divat) és nem beszélnek velem. Van aki fiúnak néz (rövid a hajam) és hát.. nem túl kellemes érzés, de nekem ez így jó. Aki ismer, az általában nagyon szeret, ezért gondolom, hogy a természetemmel amúgy nincs baj. Általában azt mondják, hogy cuki vagyok, hülye (...), bevállalós -amit nem értek-, és nagyon kedves. Fiúk közelében általában pirulós vagyok, kissé visszahúzódó, de elmondások szerint ugyanolyan kedves, aranyos. Most akkor mi van? Nem lehet, hogy valaki végre nem külsőről ítél?? Mit csináljak? Nem szeretnék stílust váltani... 15/L
2011. jan. 28. 20:28
1 2
 11/14 anonim válasza:

15 eves korba meg nem vagy el kessve semirol

nem maradtal le meg semiro es a belsok szamitanak

meg jon aztan a nagy o ne idegeskedj

2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Még tényleg elég fiatal vagy, szóval nem kell aggódnod emiatt. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben és legyen egy társaság, akik szeretnek.

Különben a hosszú hajnak nagy rajongótábora van, de egy rövid frizurához általában bevállalósabbnak kell lenni :)

Különben is attól még mert "fiús" a stílusod még azt is lehet pár trükkel picit csajossá tenni úgy, hogy a stílusod még mindig téged tükrözzön.

Ha jól érzed magad és sok új emberrel ismerkedsz meg, akkor úgyis rád talál majd az igazi.


L/19

2011. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mintha a lányomat hallgattam volna.Ugyan az, mint kiskegyed csak két évvel idősebb és egy kis kék tincset hagy.A többi szint úgy.Hiába mondom neki mikor hajmosás után hullámos és szinte megszépül az arca, hogy most kellene a fiuknak látni.Rángatja a vállait.Mondtam már neki, hogy a vastag és magasszáras cipőben soha nem lesz könnyed és nőies a menése és a fiuk is csak a jó nőciket nézik.Nem érdekli, de azért látom, hogy bántja az,. ami téged is.Remélem túlléptek ezen a divaton.
2011. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egy kicsit tényleg fiatal vagy és a belső tulajdonságok, értékek, amik igazán számítanak, és ami mögötted van bár azért a külső kinézet is számit valamilyen szinten. Részemről semmi gond nincs azzal, ha egy lány kicsit fiús. Ha úgy gondold, írj nyugodtan privit.
2011. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!