Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kinézni azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kinézni azért mert nem vagyok ribanc?

Figyelt kérdés

tény hogy 15 évesen még nem volt pasim, nem vesztettem el a szüzességemet, nem fogtam meg még egy srác f*szát sem, nem sz*ptam le senkit és nem öltözködök úgy mint egy sarki k*rva.

most komolyan, miért néznek ki emiatt??? normálisak ezek az emberek b@szsus?

sőt! egyik osztálytársam már vagy húsz fiút lesz*pott őgy hogy egyik sem volt a pasija, és erre büszke, merthogy ezzel gyakorolt O_O

miért baj az hogy én nem vagyok ijen???

félreértés ne essék, nem is akarok ilyen lenni, de miért fáj ez másoknak???? :@


2011. jan. 31. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen a világ...
2011. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
irigy vagy csak szerintem.
2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:

ne akard megérteni a buta emberek gondolkodását.

vedd magad körbe hozzád hasonlókkal és legyetek egymás menedékei az ilyen khm.. buta társaiktól

2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

második: miért lennék féltékeny arra hogy pár év mulva már senkinek nem kellenek majd? és arra hogy a büdös életben nem lessz egy normális kapcsolatuk??

amúgymeg hálistennek az igazi barátaim közül senki nem ilyen... de rajtuk kívül még jópár embert ismerek aki hát khm... tiszta szégyenek komolyan xD

2011. jan. 31. 22:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy de jó, hogy még vannak ijen... bocsi, ilyen lányok is :)

Nem kell neked ezzel foglalkozni, ne igazodj a "mintákhoz".

2011. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mert hülyék! Én 14 éves vagyok, és még csak meg se csókoltam senki. (Lehet h lehetetlenül romantikus vagyok de várom az igazit!) Sajnos a kúltúrálatlanabb réteg ezt tartja menőnek, ez ellen semmit se lehet tenni. Engem is b@szogattak, míg át nem jöttem egy kisgimibe. Itt már azért nem a népesség alja fordul meg, szóval senki se néz ki emiatt.

Egyébként hajlamosak azért is sértegetni mást, mert olvas....

Egyszerűen nem normálisak.

2011. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen kinéznek, mert ők vannak többen és tudják, hogy te még lehetsz olyan, mint ők, de ők már nem lehetnek olyanok mint Te. Nézd ki Te őket, hidd el az idő neked dolgozik! :)
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

"miért lennék féltékeny arra hogy pár év mulva már senkinek nem kellenek majd? és arra hogy a büdös életben nem lessz egy normális kapcsolatuk?? "


honnan tudod?

kiélik magukat, amit neked is kéne, hogy nehogy 30 évesen jöjjön rád a "bulizhatnék"

Én is kiéltem magam tizenévesen, boldog párkapcsolatban élek az élet is jól megy köszönöm.

2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Moszuke jól írja, ne foglalkozz a primitívebbek véleményével. Sőt, inkább örülj neki, hogy kinéznek maguk közül. :)
2011. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
fiatalság, bolondság, nem értem miért kell már 15 évesen úgy élni mint a felnőttek:S
2011. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!