Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kinézni azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kinézni azért mert nem vagyok ribanc?

Figyelt kérdés

tény hogy 15 évesen még nem volt pasim, nem vesztettem el a szüzességemet, nem fogtam meg még egy srác f*szát sem, nem sz*ptam le senkit és nem öltözködök úgy mint egy sarki k*rva.

most komolyan, miért néznek ki emiatt??? normálisak ezek az emberek b@szsus?

sőt! egyik osztálytársam már vagy húsz fiút lesz*pott őgy hogy egyik sem volt a pasija, és erre büszke, merthogy ezzel gyakorolt O_O

miért baj az hogy én nem vagyok ijen???

félreértés ne essék, nem is akarok ilyen lenni, de miért fáj ez másoknak???? :@


2011. jan. 31. 22:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

úgy érteztem, hogy elírtam az ilyent :D még ki is töröltem de aztán mígiscsak rosszul írtam xD

őszintén szánom őket, amiért nekik az számit hogy ki kivel mit hogyan -.-

és am komolyan, miaz hogy fiatalon kell kiélnem magam? leszek én még húsz éves is, szerintem a 15 az túl fiatal ezekhez a xxx dolgokhoz :\

és látod te is lenézel, mert hogy "nem élem ki magam"... hát baszsus ha én még nem akarok faszokat fogdosni akkor nem is fogok-.-

2011. jan. 31. 23:00
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a gond h nem szoptlá le 20 fazst hanem hogy egyet sem. És valószínüleg más témákban is prűdebb vagy az átlagnál és ezért néznek ki.
2011. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tehát keresek egy srácot, sz*pjam le és akkor nem néznek ki?? hát b*zmeg, majd ha lessz egy olyan srác, akkor talán, de szerintem ehez meg senkinek semmi köze se lenne amúgyse -.-

az meg hogy prűd vagyok... most tényleg, mi számít prűdnek??? tehát téll, már azt se tudom -.-

2011. jan. 31. 23:17
 14/18 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá ezekhez ,hogy mindenkinek megvan az ilyenhez a véleménye ,tartsa tiszteletben ,és maradjon olyan ,amilyen akart lenni ,ha ez igy jo neki ,igy jo, neszoljunk be egymás életébe !Privát dolog az élet
2011. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a gond h nem szoptlá le 20 fazst hanem hogy egyet sem. És valószínüleg más témákban is prűdebb vagy az átlagnál és ezért néznek ki.

"


Miért kéne bárkinek is bármit szopni 15 évesen????.. Nem normális ez a világ..


Kedves kérdező! Te vagy a normális. Foglalkozz a barátaiddal, ne azokkal a csajokkal.. Sajnos ez ilyen..Nálunk az egyetemen is meg vannak a menő klikkek és a nem menő klikkek.. Bevallom én a nem menők közé tartozom, mert inkább az elengásabb stílust képviselem, nem a mell és fenék kidobós műhajú lányokat és igazából ebből csak előnyöm származik.. A férfiak komolyabban vesznek, a tanárok úgyszintén és vannak igaz barátaim.. Nem csak olyan barátnőcskéim, akik amint hátatfordítok már le is nyúlták a pasim és a műkörmükön kívül nincs más témájuk.. Nem érzem hátránynak, hogy nem fütyülgetnek utánam a fiúk.. Van egy párkapcsolatom már lassan 3 éve egy olyan pasival, aki után viszont ezek a lányok csorgatják a nyálukat.. Csak, hogy a normális pasik ezeket max egy estére fogadják be az ágyukba.. stb.. A lényeg, ne foglalkozz velük..Te fogsz jobban járni az életben, nem ők..

2011. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát nem azért sztem elég drámaian fogod fel az egészet...és ha te azt mondod,hogy neked vannak barátaid akkor miért érdekelnek az ilyen lányok?mert ha nem lennének akkor még megérteném,hogy mérgelődsz rajtuk mert ők csak az ismert fajtából valók...de ha neked is vannak barátaid akkor?Felesleges idegölés...meg amúgy is lehet abból a 20-ból kettő ha igaz..Meg figyelj neked mondjuk 20 ötös az érték neki 20 f*sz...Vannak ilyenek és lesznek is..De azért 15 évesen ne ess abba a hiába,hogy apácaként gondolkozol...Azért fiatal vagy még annyi minden van elölted lehet,hogy különb dolgok is..a 15 év a legváltozóbb kor...egyik nap szidod őket a másik nap te is ezt csinálod..Nem azt mondom,hogy tuti de benne lehet a pakliban...


21/L

2011. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15 évesen miért ilyeneken filozofálsz?

Tessék menni tanulni !

Iskoláját neki...

2011. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

23:49

teljesen igazad van :)

tényleg énsem érte miért kéne faszokkal foglalkoznom :\


meg az hogy a sulibal foglalkozzak, hát képzeljétek azzal foglalkozom -.- tény hogy a humén tantárgyakban nem vagyok a legjobb, de akkoris a sulival vagyok elfoglalva, nem pedig a faszokkal xD

istenem túl sok a primitív ember xD

2011. febr. 1. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!