Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mondják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják, hogy a belső tulajdonságok fontosabbak a külsőnél, miközben lényegében az egész életük külsőségekből áll?

Figyelt kérdés

Csak egy pár a mindennapi haszontalan tevékenységeitekből,amelyekre külön iparágak fejlődtek ki:

-shoppingolás:vajon melyik ruci állna jól rajtam a plázában lévő 5000 kabát,cipő közül? Ezt így nem lehet eldönteni,ezért felpróbálom mindet.

-fodrászat: ha a hajamat ennél a fodrásznál csináltatom az sokkal jobban csinálja ezt meg azt.nem a pénz a lényeg,hanem a divatos frizura

-szoli,körmös,kozmetikus:no komment

-tükör előtt:most ez a blúz vajon kövérít?

-kis tükör: vajon ez a smink jól áll?

-utca: nézd azt a nőt milyen jó csizmája van! vagy,nézd már hogy néz ki(közben megy ám az irigykedés)


És még sorolhatnám természetesen.Azt már nem akarom melléírni, hogy melyik mennyi ideig tart,de arról is lehetne egy pár sort írni,plusz arról hogy mindezekre mennyi pénzt költötök el pl új ruhák,smink,köröm,parfüm........


Szóval szerintem ez az egyik legnagyobb képmutatás.


2011. febr. 2. 22:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelem magam, hogy tetsszek a barátomnak, aki szintén hülyeségnek tartja a sminket ;) És az összes többi dolog sem igaz rám, nagy ívben kerülöm az ilyen nőcis megnyilvánulásokat. Jé, már több, mint két éve boldog párkapcsolatban élek, nahát...

Ez már nekem is eszembe jutott, hogy teljesen működőképes lenne a világ a parfümipar, sminkek és egyéb hülyeségek nélkül is, és azt a pénzt amit ebbe fektetnek, sokkal értelmesebb és hasznosabb dolgokra is lehetne fordítani.

Ez van, manapság ha nem sminkelsz már igénytelennek tartanak... pff... nemtom mi a franctól ilyenek a nők. Nekem egy festett hajú, szolibarna, műkörmös-kisminkelt cicababa olyan, mint Darth Vader - semmi sem eredeti rajta :D

Én úgy vagyok ezzel, hogy olyannak szeressen engem valaki, amilyen vagyok, és ne azt a képet szeresse meg, amit mesterségesen próbálnék alkotni magamról...


23L

2011. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Akkor én biztos "amorf" vagyok.


Ruhát alig próbálok, tudom a méreteket. Egy fodrászom van, olcsón melózik, ismerős. Szoli nem (hófehér vagyok), műköröm ciki, kozmetikus ritkán, én is rendben tudom magam tartani. Nem sok dolog kövérít, vékony vagyok, meg értek a ruhákhoz. Sminkből kb. 2 félét csinálok, szóval a tutira megyek. Az utcán lévőket nézem néha, sokat lehet tanulni, sőt, a férfiakat is nézem.


Költeni nem költök sokat, általában a leárazásokra utazok - főiskolásként másképp nem is csinálhatnám...


A férfiak részéről a legnagyobb képmutatás pedig az, amit Te írtál, ellenben ha a nő nem néz ki úgy, ahogyan tetszik, leszóljátok.


Kvittek vagyunk szerintem.

2011. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Jaj már alig vártam az ilyen naív, nagydumás válaszolókat,akik dobálóznak a nagy szavakkal.

Csak azt mindig elfelejtik, hogy van az alapvető igényesség,ami kell is, és van egy másfajta ami már túlmegy az eredeti célján és ezt élvezik,művelik előszeretettel,miközben papolnak a belső értékekről,melyek igazából csak másodlagosak.

2011. febr. 2. 22:33
 14/30 anonim ***** válasza:
Már most te mire kaptad fel a vizet így?
2011. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A nőnek az a dolga, hogy csinos, kedves, családszerető legyen. Ezt várjuk el tőlük, mi hapsik. És az sem baj, ha nem Mme.Curie a dédnagyanyjuk
2011. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ez egy buta kérdés, csak provokálni akarod a népet és sikerült is pár buta libát felhergelned. Gratulálok!:D
2011. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem kaptam fel.Csak kíváncsi vagyok milyen gagyi dumákkal jönnek,miközben a lelkiismeretük pontosan tudja, hogy ez így van.

Majdhogynem jól szórakozok:)

2011. febr. 2. 22:41
 18/30 anonim ***** válasza:
Az élet mozgatórugója a szex, a szexhez pedig vonzalom kell. Lekicsinyelni a külső fontosságát azok szokták, akiket nem előnyös külsővel áldott meg a sors, valamint irántuk való kíméletből a többiek. De kétlem, hogy bárki komolyan gondolná.
2011. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát, ha te ebben leled az örömöd, akkor egészségedre...

God bless the Queen!

2011. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
mondtam már a főkérdésed a pasikról szól a magyarázatod hozzá meg a nők közti rivalizálás ami mellesleg a genetika műve, csak mi nem szines tollakat növesztünk hanem sminkelünk enyi..am ellentmondasz magaddal..de ezt már mondtam..
2011. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!