Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mondják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják, hogy a belső tulajdonságok fontosabbak a külsőnél, miközben lényegében az egész életük külsőségekből áll?

Figyelt kérdés

Csak egy pár a mindennapi haszontalan tevékenységeitekből,amelyekre külön iparágak fejlődtek ki:

-shoppingolás:vajon melyik ruci állna jól rajtam a plázában lévő 5000 kabát,cipő közül? Ezt így nem lehet eldönteni,ezért felpróbálom mindet.

-fodrászat: ha a hajamat ennél a fodrásznál csináltatom az sokkal jobban csinálja ezt meg azt.nem a pénz a lényeg,hanem a divatos frizura

-szoli,körmös,kozmetikus:no komment

-tükör előtt:most ez a blúz vajon kövérít?

-kis tükör: vajon ez a smink jól áll?

-utca: nézd azt a nőt milyen jó csizmája van! vagy,nézd már hogy néz ki(közben megy ám az irigykedés)


És még sorolhatnám természetesen.Azt már nem akarom melléírni, hogy melyik mennyi ideig tart,de arról is lehetne egy pár sort írni,plusz arról hogy mindezekre mennyi pénzt költötök el pl új ruhák,smink,köröm,parfüm........


Szóval szerintem ez az egyik legnagyobb képmutatás.


2011. febr. 2. 22:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő nem ilyen, csak a plázacicák. Úgyhogy, mivel te velük azonosítod az összes nőt, valószínűleg csak őket sorolod a "nő" kategóriába. Ami viszont téged minősít.

Amíg ilyen körökben forogsz, ilyen csajokkal ismerkedsz, ne is várj többet!

2011. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha te TUDOD, hogy így van, akkor minek kérdezed?
2011. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A legtipikusabb reakció az általad leírtakra:


"Én és a barátnőim nem ilyenek vagyunk"


Hát persze.

2011. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahogy a szövegedből lejön, neked nincs is olyan belső tulajdonságod, amit bárki is fontosnak tarthatna, meg ha már így panaszkodsz, akkor valószínűleg külső sem. Úgyhogy nyugodj bele, hogy nem kellesz a kutyának sem! Ez van, haver! :D
2011. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

1) Hazugság, h a külső nem fontos. Ez olyan, mint a víz, vagy a levegő, hosszú távon egyik nélkül sem bírod.


2) Ruhák... Bemész egy boltba, veszel 2-3 normális nem mintás polót

2-3 normális gatyát, megvan a bevásárlás

Cipő fél évente 1 elég

Fodrász: Géppel letolom, és megvan oldva...

Szoli helyett barnítózok, de az csak magamnak, a testépítés miatt.

Tükör előtt: Max azt nézem, h fejlődtem-e, vagy hol vannak a gyenge pontjaim, meg borotválkozásnál, h ne vágjam meg magam.

Utcán, ha jó a segge megnézem.

2011. febr. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mert 99%-uk nem őszinte, a maradék bevallja, h neki a külső a fontos.
2011. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos a külső, de nem mindegy milyen mértékben. Egyik FÉRFI ismerősöm eddig azért nem költözött össze a barátnőjével, mert mi van ha a csaj meglátja reggel borzosan, alapozó nélkül?! (ÉS FÉRFI...)


Aztán persze ilyen nők is vannak, de szerintem a külsőt erősen túlzásba vivők kevesebben vannak, legalábbis körülöttem

2011. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ebben a kérdésben azért van igazság, de nem minden nő ilyen. Részemről műköröm smink és szolárium szóba se jöhet! :P A plázákat se szeretem, bár azért ha elmegyek vásárolni sokat tudok szenvedni a tükör előtt, hogy "Melyik a jobb?" Mindig ugyanahhoz a fodrászhoz járok és évente kb 3-szor.

Ha éves szinten 30 ezernél többet költök ruhára + a hajamra akkor kiugrok az ablakon.


Azok a nők, akikről te beszélsz.. hát nem szívesen mondok róluk véleményt, nem ismerem őket. Tartom a távolságot. De tény, hogy képmutatás! Szerintem kb. ebből állhat az egész életük (a fodrásznál egy órát biztos ülnek, vásárlással elmegy egy fél nap stb.). Kivéve, ha nem dolgoznak, mert valami barom eltartja őket. Akkor van idő bulizni is..

2011. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért foglalkoznak annyit a külsejükkel, hogy jól érezzék magukat a belsejükben! Persze ezt a férfiak helyett is szívesen megteszik, mégiscsak idegesítő lenne, ha a nők állnának órákat a fürdőszoba előtt, míg bejuthatnának úgy 10 percre.
2011. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem fontosabb 50-50%-ban fontos, de idővel talán a belső fontosabbá válik.:)

20/L

2011. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!