Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek en meg szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek en meg szerelmes?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok es meg nem volt kapcsolatom, nem is eroltettem soha, talan epp ezert belem mindig szerelmesek lesznek, amit en soha nem tudok viszonozni. Volt egy srac, 4 honapig ra voltam kattanva, belemszeretett es en leleptem. Ez sem az elso eset, kezdek elkeseredni. Mindig hazudok magamnak es masoknak is, hogy na talan most szerelmes vagyok, de ez 2 nap alatt elmulik es maradok tovabbra is egyedul. Pedig tudom, hogy olyan ferfiak vesznek korbe, akiknek barki orulne, kedvesek, udvariasak, helyesek es odavannak ertem. Nem vagyok valogatos sem, nem penzre hajtok es a kulso sem erdekel, egyszeruen csak szeretnek szerelmes lenni ugy igazan, de ez ugy gondolom nehezebb barmi masnal, mert nekem ez akkora csodanak tunik, hogy 2 ember pont egymast szereti. Erre cafol ra a kornyezetem, amiben sok a szerelmes par, sok eves kapcsolattal. Nem ertem en ezt, nekem miert nem sikerul? :(
2011. febr. 4. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

hma. Azt kéne, hogy ha legközelebb érzed hogy szereted xy-t akkor megmondod neki vagy akármi, csak csinálj valamit. Különben nagyon sz*r lesz később. Ott vannak, akiket írtál+mások gondolom legalább van lehetőség.


Hiába mondják hogy áá nem ciki stb., jó sem.

2011. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a lányokkal? Hogy tetszenek?
2011. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vegso elkeseredesemben ez is megfordult a fejemben, de abszolut nem indit el bennem semmit egy no. Ez tehat kizarhato.
2011. febr. 4. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy ugye környezetedben sok a szerelmes pár. Na nálam, senkit se izgat különösebben hogy én elvagyok magamban észre se veszik, én meg észre se vesszem ilyesmit szóval addig jó amíg még fáj :X). De ugyanúgy azt tudom csak mondani, hogy beszélj róla valakivel, mert az segíthet legtöbbet. Jó mondjuk én adok tanácsot, 23 évesen, legjobb.


Szerintem, esetleg veled is olyasmi lehet hogy fiatalabban kimaradtál ilyen dolgokból mint szerelem meg társai, szóval komolyabb kapcsolatok. És ez hagyott benned egy rossz érzést, ami végül is visszatart. Kicsit elidegenedtél tőle, ja meg hát ugye írtad is hogy mekkora csodának gondolod. Elkezded valahol előbb-utóbb visszajön a kedved.

2011. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!