Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Félek hogy újra szerelmes leszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó, interneten ismertem meg, hihetetlenül beleestem. Sajnos ez nem volt kölcsönös, hogy is mondjam a lány undorodik tőlem. Ezt abból gondolom hogy ilyen kifogásokkal jött nekem hogy ő nem akar szerelmes lenni, meg hogy legyünk barátok.... Nehezen de tultettem magam rajta, haverok lettünk és ez nem vicc komolyan, sok munkám van benne, nehéz volt megölni a szerelmes énemet. Nemsokára élőben is találkozni fogok vele, és aggódok hogy ujra bele fogok szeretni.
2011. szept. 23. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Kizárólag a rossz tulajdonságaira koncentrálj. és jusson eszedbe életed minden eddigi bosszúsága és nem lesz gond.
2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Evele123 ***** válasza:
100%

Nem azért, de én olyan szánalmasnak tartom a "Legyünk csak barátok" szöveget és szívem szerint azt mondanám neki, hogy "Oké, de én az összes női barátommal szexelek!" szóval nem akarják megbántani az embert, mégis azt teszik.

Szerintem gyorsan ismerkedj meg másvalakivel, mert a gyötrődésednek, szenvedésednek semmi értelme. Tapasztalatból beszélek. 26/F

2011. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor sem akarom teljesen megszakítani vele a kapcsolatot, annyit szoktunk hülyéskedni ha örömet okoz, miért mondanám neki hogy kössz, de nekem nem kell ez. különben is, még fiatalok vagyunk nem kell rögtön dugni.
2011. szept. 23. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a bánatba lettél szerelmes, úgy hogy még nem is taliztál vele?

Már melózol és ennyi eszed sincs? Ez nekem magas....

2011. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem melózom, ezt honnét veszed. 17 vagyok még diák, tudom hogy idióta voltam meg vagyok, de én sem tudom hogy történt hidd el.
2011. szept. 23. 21:40
 6/7 Tajparaszt ***** válasza:
Majd élőben kiábrándulsz előle.
2011. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam, de lehet hogy ez fog történni.
2011. szept. 24. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!