Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose leszek szerelmes? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose leszek szerelmes? 18/L

Figyelt kérdés
Mindenkiben találok valami hibát,aki jó lenne arra utólag jövök rá mikor már elcsesztem az egészet,nem találok magamnak megfelelő srácot,mindig "idióták" tetszenek meg,azokkal sose jön össze..Nem vagyok csúnya lány,azt mondják jófej is vagyok..Sok srác szeretne velem járni,de én valahogy sosem találom meg az igazit..Lehet hülyén hangzik,csak megfogalmazódott bennem..Velem van a baj? Sose találom meg a nagy Ő-t? 18/L
2011. júl. 24. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne te akarj összejönni valakivel! Várj egy fiút aki rád hajt, ha ügyes szerelmes leszel belé és a szerelem miatt nem fogod látni az 1-2 hibáját!
2011. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel vannak másik is így és nem csak lányok. 22F
2011. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkeresés csak azok számára nehézkes akik igazán "komolyan gondolják"...

Jómagam is egyedül álló vagyok, és én is hasonlóképpen gondolkodom, talán túl magasra teszem a mércét...de miért adnám alább??? Miért jönnék össze olyan lánnyal akiben nem találom azokat a dolgokat amiket keresek és amikre vágyok?

Egyszer szeretnék egy olyan párt találni magamnak aki tényleg álmaim asszonyát testesíti meg (és nem feltétlenül a külsőre gondolok)


Amúgy meg 18 évesen nincs még miért paráznod, előtted az élet hogy megtaláld az igazit... vagy hogy ő találjon rád!!!! ;)

2011. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah 22/F voltam
2011. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok :(( van kedved ismerkedni? :D 18/f
2011. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!