Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek én valaha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek én valaha szerelmes?

Figyelt kérdés

Más szinte hetente váltogatja a pasijait,nekem meg semmi.A szokásos szitu,akinek tetszem,ő nekem nem jön be,aki nekem tetszik,neki meg én nem:(

Már annyira szeretnék szerelmes lenni,de nem találok senkit sem.Pedig nincsenek nagy elvárásaim.Egyetlen fontos dolog,hogy a mai srácokkal ellentétben(tisztelet a kivételnek)legyen normális,és érett gondolkodású,tehát idősebb nálam.

Mikor talál már rám a szerelem????

egy lány


2011. febr. 13. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy nem voltam még szerelmes:(
2011. febr. 13. 21:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Leszel.. amint megismersz:-D

DE amm télleg leszel, nyugi, csak nem várd.

"Egyetlen fontos dolog,hogy a mai srácokkal ellentétben(tisztelet a kivételnek)legyen normális,és érett gondolkodású,tehát idősebb nálam. " - amm ilyen pasiból több van, csak nem könnyű velük összefutni, mivel zárkózottabbak is emiatt...

2011. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
engem nem zavar a zárkózottság sem,de azért ne legyen kuka:)
2011. febr. 13. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Hánny éves vagy? Ez is sokat segít.
2011. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
17
2011. febr. 13. 21:16
 8/15 Moszuke ***** válasza:

próbáld ki:

adj esélyt egy "ronda" srácnak. és szeress bele a belső értékeibe. (ha van neki)

2011. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még lehetsz szerelemes sokszor is. Attól, hogy nem vagy 13, 14 éves még nem vagy 30 éves:) Ismerkedj, ha szeretnél szerelmes lenni és persze rendes fiúkkal:P Én is a szerelmet keresem, de nem egyszerű sajnos.
2011. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért nem találtál még magadnak pasit.

Lehet rossz helyen keresed.

Próbálj meg máshol keresni.

Aki meg hetente új sráccal van, annak csak partnere van, és nem kapcsolata. Ez azért különbség.

2011. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!