Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek én még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés

Eddig szinte mindig volt olyan pasi aki tetszett,de neki nem tetszettem viszont.Vagy fordítva.Én tetszettem vkinek,de nekem ő nem tetszett.Mindig ez van,és már nagyon el vagyok keseredve,hogy sose találok olyan vkit,akivel kölcsönös lesz a szimpátia,és szerelmes leszek belé,és is belém.Már 2 éve is ezen aggódtam,és azóta se volt semmi.A legrosszabb az egészben,hogy még csak nem is csókolóztam soha,miközben a nálam fiatalabbak meg már rég át estek ezen(meg máson is).

Leszek én még szerelmes egyáltalán?

17/L


2011. ápr. 8. 16:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oda írtam hogy 17!!:DD
2011. ápr. 8. 16:48
 3/13 anonim válasza:

szerinem még lehetsz szerelmes.csAK úgy látszik nem jött el még az ideje...várj egy kicsitt és harcolj azert aki kell neked.

:)

2011. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egészen biztos hogy még leszel szerelmes, és hogy lesz olyan aki viszont szeret. Vazze még csak 17 vagy!
2011. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem járt matek órára az első válaszoló, mert olvasni csak tudXD
2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Soha!!!! 17 évesen szerintem már le is írhatod az életet. Elvégre annyi mindent tapasztaltál és olyan baromi sok év áll mögötted, hogy már belefáradhattál az egész keresgélésbe. Ne aggódj nem bántalak megértem a gondjaidat 18 éves fiú vagyok volt egy barátnőm de szakítottunk úgyhogy tudom, hogy már SOHA a büdös életben nem fogok mást találni. Hogy miért? mert csak azért mert te 17 évesen ilyeneken gondolkozol

Kapcsolódó link: [link]


puszi

2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 almighty77 ***** válasza:

szia. amig élsz addig lehetsz szerelmes:) ezt szokták mondani, de komolyra fordítva a szót még nagyon fiatal vagy, persze hogy lehetsz szerelmes, de ha jól értem akkor még nem volt (igazi) barátod, járj nyitott szemmel keress egy kedves srácot akivel boldog lehetsz, lazits, de légy óvatos, jön az hidd el. csak azzal feküdj le akivel nagyon szeretitek egymást. kerüld a strigula gyüjtőket.


sok sikert



34F

2011. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem meg lehet még szerelmes.csk harcoljon akit megakar szerezni...
2011. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan. Annál jobban fogod értékelni, minél nehezebben jön el a szerelem. Próbálj valamit /nem tudom mit/ változtatni magadon,hátha segít. Pl kicsit másképpen öltözködni, kis smink, új társaság stb.
2011. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
puszi.és nee legyél szomorú,fel a fejjel drága!!!!
2011. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!