Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok. Már több mint barátság de nem járunk. Csak van egy gond. Még mikor először beszéltünk akkor elmesélte hogy a volt barátnője csúnyán eldobta stb.. és kérdeztem hogy érez-e valamit még iránta és mondta hogy van még ott a szive mélyén valami.. ez ekkor annyira nem is zavart, de most hogy kezdünk egyre jobban elleni kicsit zavaró.

Sokat ölelgetik egymást, meg multkor is elmentünk a fiúval sétálni erre felhívja a volt csaja. Nagyon rosszul esett. Nem egy városba lakunk de attól függetlenül közel van. 10 perc az út. Csak hát félek hogy esetleg ha összejönnék megcsalna vele. Bízok benne de ezen téren akárhogy próbálok bizalmat teremteni nem megy..

Ez most így lehet nem tűnik nagyügynek.. pedig az.

Nekem a volt barátom elhunyt és soha nem szoktam még megemlíteni se... nehogy kényelmetlen helyzetbe hozzam.

Mit csináljak? Nagyon kedvelem és nem akarom megbántani.


Segítsetek. : )


2011. febr. 14. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne tisztázni, hogy amit irántad érez, az erősebb-e, mint amit iránta.

Egyébként privát véleményem, hogy még jobb eset, ha el tudtak válni barátként, mintha olyan lenne, aki fröcsög a gyűlölettől, szintén folyton a volt nővel van elfoglalva, csak elmondja mindennek.


Próbáld meg őszintén elmondani neki a kételyeidet, lehet neki eszébe sem jut, hogy neked ez fáj.

2011. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen látszik hogy féltékeny vagy:D Bár ilyen helyzetbe ki nem lenne az? :D

Ha végül is belegondolsz a csaj nem szakított volna a sráccal ha akarna még valamit.A srác meg természetes hogy szereti mivel nem ő szakított.Ha összejönnél vele akkor könnyebb lenne a felejtés,persze hogy ha nem 2-3 hete szakított,úgy nehéz tovább lépni, és máris egy másik lányt szeretni.Beszéld meg vele a dolgot.Kérdezd meg hogy hogyan érez irántad, de azt sose kérdezd h kit választanál vagy az előző csaj jobb volt e.

2011. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp tisztázni kell mielött kialakul valami,mert nehogy az legyen h töle sem akar elszakadni meg töled.Hiába csinálják sokan nem egészséges ha az exel joban van mikor már vagy neki.Nekem egy nagyon szép és aranyos barátnömet csalta meg a pasija az exével,barátnöm jóhiszemüen elfogadta hogy jóban vanak mint barátok,aztán idővel mégis kialakult megint valami köztük(pedig a csávó sem egy alen delon,szóval azt hitte volna az ember h örül h van egy szép csaja).Ja persze még annyi h a csajnak csak addig kellett mig szétszedte öket és utána jol megcsalta a gyereket és a csávó visszakönyörögte magát egy-két év elteltével a barátnömhöz,de már nem olyan a kapcsolat mint elötte,valami megváltozott barátnöm részéről.Szóval azt akartam ezzel mondani hogy nem is a pasidban nem kellmegbizni elég ha a csaj beveti magát föleg ha sokáig együtt voltak és a csávo esetleg nem közömbös iránta.Tisztázd minél elöbb a dolgokat.
2011. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1évig voltak együtt. A lány azért szakított mert ő még másokkal is együtt akar lenni...
2011. febr. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!