Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobb, mint én? :/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb, mint én? :/ (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok és van egy lány. Ilyen tipikus mai liba-szerűség, kirakjuk, ami van, miniszoknya télen, minden hétvégén részeg, nyomul a fiúkra. Egyébként kb. csont és bőr. Én nem vagyok egy modell-alkat, de azért nem panaszkodhatok. :) Színházba járok, rengeteget olvasok, verseket írok, szinte mindenről el lehet beszélgetni velem és szinte mindenkinek segítek. (Nem akarok egoistának tűnik. :)) Mégis ő a népszerű, mindenki őt szereti. Volt például, hogy kimentünk a koripályára felajánlottam, hogy csináljuk ezt és ezt. Mindenki lehurrogott, hogy neeem. Amikor ő mondta hát nem egyetértettek, hogy milyen jó is az? :/ Szóval: ez az én hibám? :/
2011. febr. 15. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a te hibád....egyszerűen ilyenek a mai fiatalok :) Nekik ez a nyerő,és a rendes lányokat észre sem veszik :) Megmindom neked őszintén....nekem inkább a hozzád hasonlók jönnek be :)
2011. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy a "legyek mindig a szarra repülnek".


Te várd meg a pillangót.

2011. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100 %abn egyet ertek az elsovel nekem is inkabb az olyanok jonnek be mint te:) csak sajnos a kornyezetemben nem dok hasonlo van aki meg mellete ne legyen foglalt es akarjon baratot :-<
2011. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jol szoltal 18:05 xD
2011. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, sokkal értékesebb lány vagy, mint a plázacica. A fiúk az ilyen lányokat csak kihasználják, menő velük lógni, de az olyanokat mint te, veszik majd feleségül.
2011. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18:07 dok = sok
2011. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem inkább te írj privátot mint az a másik lányt :D
2011. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy te a stréber csaj vagy, ő meg a menő, teljesen mindegy te mit mondasz, az gáz, amit ő az meg klassz. Ez mindig és mindenhol így volt és van.

Amúgy annyiból a te hibás, hogy ő van ott minden bulin, ő szórakozik mindenkivel, összespannolnak, röhögnek, ahogy egymást lehányják, bár azért ezeknek is van egy feelingjük. :D

Másik oldalról viszont, ha te egy ekkora különc és kívülálló vagy, akkor minek akarsz VIP lenni? Jobb nélkülük, többre viheted. És ha olyan akarnál lenni, te is minden bulin velük innál.

2011. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :) Az utolsó válaszírónak: Nem akarok "VIP" lenni, ha igen, már rég mentem volna velük. Egyszerűen csak nem értem, hogy ez miért jó nekik. Próbálok mindenkivel beszélgetni, 1-2 jobb barátnőm is van és azt hittem velem van a gond, amikor mondok nekik valamit, ami nekem alap, ők meg életükben nem hallottak róla... :/
2011. febr. 16. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, már ami az olvasást és a versírást illeti. Sajnos van rajtam néhány pluszkiló, de komolyabb hibám nincs és mégis, ha összeveszek az osztály libájával, aki folyton beszól nekem, mindig neki adnak igazat. Nem értem, mit esznek rajta, nem is olyan szép, csak feltűnő...

15/l

2011. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!