Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha láttok egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha láttok egy csinos lányt pl iszogatni a plazaban egyedül és bejön külsőre és értelmesnek tűnik akkor leszolítjátok?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, ha tetszik egy tök vadidegen csaj akkor simán bepróbálkoztok?
2011. febr. 16. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem.

21F

2011. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hmm érdekes vélemények.


Miért nem járnak értelmes lányok a Plazaba?

Ezt nem értem......

Egyik ismerösöm pl: olvasni szokott egy ital melett.....


Azért köszi szépen a válaszokat.

Ja és honann tudjátok,hogy vár valakire? Vagy,hogy pénzéhes?

Mert azt szerintem nem lehet leszűrni abból,h ott ül.

2011. febr. 17. 08:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez az. Semmit nem lehet leszűrni abból hogy ott ül. Viszont én teljesen látatlanban soha nem ismerkedem. Szükségem van valamilyen élethelyzetre, megelőző kapcsolatra hozzá. Ez egyben a legnagyobb problémám is.
2011. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy plázába nem járnak értelmes lányok?

TAPASZTALATBÓL! Elég ha melléjük ülsz és hallgatod a beszélgetéseiket, már ha az ostoba csacsogást annak lehet nevezni.

2011. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

"Ja és honann tudjátok,hogy vár valakire?"


Nyilván teljesen életszerű, hogy lányok, akik még pisilni is csoportosan járnak el, teljesen egyedül csak úgy ücsörögnek egy forgalmas plázában, neadjisten ott olvasgatnak, mivel ugye a pláza a legalkalmasabb hely az ilyesmire. Nyilván mindez teljesen életszerű. De mondhattunk volna buszmegállót is. Nyilván az is teljesen életszerű, hogy egy lány a buszmegállóban nem a buszra vár, hanem csak úgy álldogál ott...csak úgy. Nyilván teljesen életszerű.

2011. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Most miért, én is Lány vagyok 20 éves és szoktam csak úgy itt ott olvasgatni, meg a buszmegállóban volt már rá példa, hoyg csak úgy leültem és nézelődtem vagy olvastam....

Baráti társaságomban is van ilyen.


Meg soha nem értem / értettem azt a nagy általánosítrást.


Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat.

2011. febr. 17. 20:43
 17/18 anonim ***** válasza:
az lehet hogy te ezt csináltad de lásd be hogy egyáltalán nem szokásos és baromira nem életszerű, a 90% nem csinál ilyeneket.....legalábbis nálunk vidéken nem, aztán hogy pesten mi a divat arról gőzöm nincs, és már miért ne általánosítanék? aki nem általánosít valamilyen szinten az nem tudja rendszerezni a dolgokat
2011. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én is szoktam általánosítani ,de hozzá teszem,hogy kivételek vannak :)

De úgy látszik ez én vagyok, meg a barátaim.


Na nem gond, nem akarok nézeteltérést itt ,mert különbözik a véleményünk, hiába nem ismerlek.


Amúgy nem vagyok Pesti, 180 km-re lakom Pesttől.....

Szóval, ahogy te fogalmaztál ez vidéken szokott lenni :P

2011. febr. 18. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!