Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi vagy a középiskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi vagy a középiskolai élet a jobb?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök, ès kiváncsi vok h ti melyiket élveztétek jobban. Mer nekem nagyon bejön a mostani életem.
2011. febr. 20. 14:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat;) Jó látni, h szinte mindenki szereti az egyetemet, meg ha a mostani sulimat ennyire élvezem, azt h fogom?:p Már csak be kéne kerülni a BME-re :D
2011. febr. 20. 15:43
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonképpen utálom mindkettőt, de az egyetemet talán jobban.
2011. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok sikert és kellemes éveket kívánok az egyetemhez, az egyetemi élethez!
2011. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köcc:) elöttedlévő: neked összejött az élet;)
2011. febr. 20. 16:00
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked is összefog ne aggódj... azért ha rendesen tanulsz, neked sem lesz fenékig tejfel az egyetemista élet! Ennek ellenére sok szerencsét kívánok! :)
2011. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

gimiben egy rakás seeggfejjel voltam körülvéve ahol ciki volt szűznek lenni ciki volt az hogy műszaki érdeklődésű vagyok ciki volt az hogy nem járok minden héten bulizni és nem iszom magam részegre a sárga földig. mitöbb ciki volt tanulni is.

egyetem egész más, sokkal jobb. ha olyan helyre mész ami tényleg érdekel, ott a többi embert is valsz hasonló dolgok fogják érdekelni, könnyen találsz beszélgetőpartnereket, barátokat. érettebben kezelik a dolgokat, nem ciki már ha szűz vagy, inkább melléd állnak és támogatnak hogy összejöjjön valami normális kapcsolat... és az se gáz ha csak havonta mész el bulizni és csak kicsit leszel részeg. (igen hánytam már le bkv busz oldalát, belülről a külső oldalát... tényleg csak kicsit voltam rosszul...) és persze nem gáz ha tanulsz is néha. különben ugysem fog sokáig tartani egyetemi pályafutásod.


főiskola tekintetében mindezt nemhinném hogy elmondhatnám, gyengébb helyeken valsz folytatódik a középsulis szinvonal... de egyetem az igenis király dolog :)

21/f/BME

2011. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
Szakfüggő. Ha olyan helyre mész ahol keményen tanulni kell, akkor 3.5-5 év szín szopás az egész. Ha bölcsész/gazdasági/egyéb kamu büfészak akkor bulizás az egész.
2011. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
Egyetem. Nincs szaros matek meg fizika ._.
2011. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Már akinek..:P
2011. febr. 20. 22:22
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Ha nagyon rövid pórázon voltál tartva, akk egyetem, ha nem, akkor középiskola.

Feltéve, ha jó iskolába jártál.

2011. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!