Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy félreértette. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy félreértette. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ma együtt alszunk, de még csak a neten beszéltünk. Ott így spontán kitértünk a szexre meg az ehez hasonlókra (megjegyzem csak viccelődtünk, tehát nem volt az, hogy konkrétan olyat írt(am) volna ami kirívó, vagy reménykedni adott volna okkot, "arra"), és mikor újra megkérdezte, hogy akkor, hogy legyen mondtam, hogy tőlem aludhatunk.

Na most így reggel kitisztult fejjel újra visszaolvastam amiket vele beszéltünk, és hát ez a vége felé lévő rész arra adot okot, hogy szerintem félreértette!

Ilyenkor, ti mit csináltok? Vagy hogy van?


2011. febr. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Ezért nem értettem sose a lányokat. Most szépen sikerült átb.szni a fejét. Gratulálok.
2011. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Inkább úgy fogalmazz, hogy te viccelődtél, szegény srácot meg beetetted. Ha ezek után nem fekszel le vele, ne akard tudni a férfitársadalom véleményét rólad...
2011. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Esetleg azt meg tudnátok mondani, hogy hogyan keveredhetnék ki ebből?

És azt leszögezném, hogy NEM ÉN kezdtem felhozni a témát, tehát neki kellett volna (szerintem) konkrétan, vagy orbitális célzásokkal a tudtomra adniá, hogy mi a helyzet.

Vagy nem?

2011. febr. 23. 11:35
 4/9 Senkimégisvalaki ***** válasza:
58%

Hát... előttem szóló kicsit erős volt. De most igen, hasonló a helyzet.


Majd beszélj vele, és hozd fel a témát viccelődve. Akkor ki tudod puhatolni hogy ő hogy is értette.

2011. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Igen, igen. Ezt a 14 éves tinip.csák szokták csinálni!

Ezt hívják szexuális hitegetésnek. Egyszer jól besz.patják a palit, és utána sikoltozva, vinnyogva hátrálnak. Nézz szépen magadba, és ne próbáld meg másra kenni.

2011. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régen nem 14 vagyok.
2011. febr. 23. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor lehetett volna több eszed is :'), és nem kellett volna úgy viselkedned... ;)
2011. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Rém egyszerű, mostmár tök mindegy mit hazudsz, úgyis haragudni fog, ezért mondd azt, hogy megjött.Ezért nem lehet ideges, és akkor jöjjön meg, mire odaér, hogy ne tegye át másik napra.

Ocsmány a hazugság, de most azt hiszem szükséges.

2011. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senkimégisvalaki ***** válasza:
58%

Jajmár. -.-" Ne hallgass rájuk. Anno én is beszélgettem egy fiúval, és poénból mi is beszélgettünk erről-arról (persze hogy ő hozta fel). Én meg persze reménykedtem benne, hogy azért nem veszi komolyan.


(rá 2 hónapra összejöttünk, másfél éve vagyunk együtt)


Nem tudom hogy mióta ismered a srácot, de ha van humorérzéke, akkor csak nem lesz gáz, ha majd megbeszéled ezt vele, eleinte viccelődve. Ne pánikolj.

2011. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!