Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem én már ezt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem én már ezt nagyon rosszul esik nembirom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác eddig ugy tűnt h akar tőlem valamit nagyon jól megvoltunk beszélgetunk mindig átakart hivni magához..Most meg megváltozott alig beszélunk ,de ha beszélunk akkor rendes meg ugyanugy figyelmeg minden de mintha másabb lenne mért lehet ez..segitsetek ..Lehet h megutált vagy mi ?:OO /és h.lye válaszok nem kelenek Pl: h a helyesírásom miatt nem meg ilyenek //
2011. febr. 23. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megunt. ja és nem sikerült ágyba vinnie téged. ennyi
2011. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h megunt mert tudja h van esélye rá ..:S még vissza fordithato?:OO
2011. febr. 23. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak.

(amúgy meg nem a helyesírásoddal van gond, hanem gépelni nem tudsz)

2011. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De még vissza tudom ugy mond hóditani vagy nem ?
2011. febr. 23. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés esélyed van rá hogy vissza hódítsd!
2011. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert? ne már:S ..ennyire reménytelen lenne ..:S sehogy se fogmenni:S pl a dögös ruhába elmegyek oda aholő bulizik de nem mászok rá csak annyit csinálok h lássa hmit veszthet elakk sincs esélyem
2011. febr. 23. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá, h mit veszthet veled. Nem bántásból mondom, de nem te vagy az egyetlen a világon. A kérdésre válaszolva: Egész egyszerű, a lányok azt hiszik, ha elérhetetlennek tettetik magukat attól majd egyszerűbb lesz. Elmondom, hogy nem, senki nem szereti ha csak szórakoznak vele, és senki nem fut olyan vonat után ami nem áll meg. Remélem érted a hasonlatot. Ha van esélye nálad minek szórakozol vele? Ha vissza akarod szerezni ne kihívóan viselkedj, inkább hívd el valahova pl. mozi, kávézó vagy simán sétálni.
2011. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát b***meg, az utolsónak igaza van. Nem tudom miből gondolod ha megpróbálod féltékenyé tenni az működni fog. Igaz srácot se értem mit dumcsizik veled így ha már nem érdekled. Szerintem kár erőlködnöd.


Sucks to be you

2011. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TOMAtm ***** válasza:
a férfiak egyszerűek.mond meg neki h tetszik neked.ha rádizgul azt uis észreveszed,hameg nem akkor elúszott a hajó,sebaj majd jön másik.ámen.
2011. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez a hajó már elment
2011. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!