Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-Éves vagyok, örömlány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-Éves vagyok, örömlány és már 4 éve csinálom, hogyan kerüljek ki a helyzetből?

Figyelt kérdés

Már 13-éves korom óta csinálom, csak nem ezen a földrészen. Mexico-ban csinálom, az egész úgy kezdődött hogy anyukámmal jöttem ide nyaralni egyszer és fölajánlották nekem azóta csinálom, az Általános iskolát magántanulóként fejeztem be.

Azért nem mondom nagyon sok pénzt kerestem ezzel, és a nyelvet is megtanultam; A sok pénznek majd ha egyszer euróbába megyek hasznát veszem:)

De hogyismondjam szeretnék kikerülni ebből lelkileg, lelkileg eléggé megrázó az egész...

Egy hét mulva leszek 18 éves gondolkodom hogy visszamegyek európába valamelyik országba és új életet kezdek a pénzel eggyütt... Szerintetek ez helyes?!

Én csak így találok kiutat!


2009. febr. 16. 17:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Persze, gyere csak, jobb lesz itt. Csak ne Magyarországra...
2009. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ez az egész egy hatalmas kamu!!!! 13 éves csajt nem fognak Mexikóban hagyni főleg az olyan szülők nem akiknek telik is ilyen nyaralásra ha nem kamu én Spanyolországot javallanám ott még egész jó a helyzet bár tény hogy ott is dúl a válság
2009. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem még süttesd egy kicsit magad Mexicóban.Gyűjts még pénzt,megveszed a Fehérházat,jól fog menni a barna bőrödhöz:-)
2009. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
És nem kell Mexico-ban a 13 éves :) 18-25 éveseket keresnek. Ha jól sejtem. Voltam kint táncolni :)
2009. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kamu,akkor a mexicoi strici hagyja hogy lelépj ugyanmár.
2009. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon akarom elhinni a korod miatt! De ha mégis igaz, akkor Én is azt javaslom amit Te is gondolsz. Lépj le onnan amíg teheted! Én Görögországba mennék a helyedben, egy tengerparti kis faluba, ahol esetleg még a turizmus is működik nyáron, és a pénznak egy részéből kezdenék ott valami kis vállalkozásba. Ez egy kis utánajárással jár, de szerintem megérné..

Mindenesetre sok szerencsét, bárhogy is döntesz!


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy hagyhatta anyád, hogy bele keveredj ilyesmibe! Mert az én anyám biztos felképelt volna engem, ha ilyet mertem volna csinálni!!! Viseld a kovetkezményeit, ha pedig ki akarsz szállni akkor egyszeruen hagyd abba... Remélem sikerulni fog!
2009. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj amit jónak látsz. Miért akarsz Európába jönni? Ázsia nem jó? Vagy miért nem maradsz Amerikában?

Am nem mondom h nem jöhetsz európába. de ugyanúgy vok mint az első válaszoló. NE MO-RA!!

2009. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de ez azért elég extra,h 13 évesen már árultad magad :S. Na mind1,lényeg h próbálj meg minnél előbb kikerülni ezekből a közegből,nem muszály visszajönnnöd Európába,csak egy a lényeg,h Mexicot hagyd el,mert ha ránézel valamire,egyből eszedbe fog jutni a dolog.Maradj Amerikába,vagy gyere vissza.Gondololom a szüleid sem örülnek annak amit csinálsz,v talán nem is tudják?Lényeg h próbálj meg minnél elöbb biztonságot keresni magadnak,otthont,családot,egy pasit,aki mindig ott van melletted jah és nem utolsó sorban egy sulit,ahol a 17 évesek nyugodt kamaszkorát élheted.Sok bulival és sok sok baráttal együtt!Sok sikert!:)
2009. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Gondolkozz Nyugat-Európán szerintem. pl. Anglia. (én jól érzem magam itt Londonban :))
2009. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!