Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-Éves vagyok, örömlány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-Éves vagyok, örömlány és már 4 éve csinálom, hogyan kerüljek ki a helyzetből?

Figyelt kérdés

Már 13-éves korom óta csinálom, csak nem ezen a földrészen. Mexico-ban csinálom, az egész úgy kezdődött hogy anyukámmal jöttem ide nyaralni egyszer és fölajánlották nekem azóta csinálom, az Általános iskolát magántanulóként fejeztem be.

Azért nem mondom nagyon sok pénzt kerestem ezzel, és a nyelvet is megtanultam; A sok pénznek majd ha egyszer euróbába megyek hasznát veszem:)

De hogyismondjam szeretnék kikerülni ebből lelkileg, lelkileg eléggé megrázó az egész...

Egy hét mulva leszek 18 éves gondolkodom hogy visszamegyek európába valamelyik országba és új életet kezdek a pénzel eggyütt... Szerintetek ez helyes?!

Én csak így találok kiutat!


2009. febr. 16. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Helló!

a korod miatt nem hiszem el ez egy nagy kamu de ha valami folytán ide jönnél ne gyere magyar országra!!!!!!!!

én tudnám ajánlani görög országot esetleg francia országot és figyelmedbe ajánlom Thai földöt!

tudom nem europa de szerintem nagyon frappánzs ország!

2009. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Túl sok szappanoperát néztél :D
2009. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát...gyanítom, h nem fognak onnan elengedni a "főnökeid". Azért szurkolok, hogy sikerüljön. És tényleg ne Magyarországra gyere, hacsak nem akarsz éhen halni és minden pénzed adókra költeni.
2009. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, milyen karakterkészlet van használatban Mexikóban, de Ü meg Ő szerintem nem túl gyakori :S


Ha mégis sikerült, akkor is: egy örömlány hogyan csikarhatna ki a gépből rendes magyar betűket...

Tán még én is sz*ban lennék, pedig hunkey.com-mal meg hasonlókkal kezdtem hexa editorban, mert más nem vót...


Meg túl jó a helyesírásod és a szórended ahhoz képest, hogy 13 évesen megrekedt, és azóta erőteljes angol-spanyol hatás ér... Meg az a sok csúúnya kábítószer, amivel a lányokat tömik...


Ha meg mégis, akkor olvasd el Coelhótól a 11 percet, és gyere haza, majd elleszünk.


27/F

2009. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anglia, Írország, semmiképpen sem Magyarország. De ha jót akarsz magadnak, akkor mész az USA-ba, és max nyaralni jössz Európába.
2009. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
01:36-os válaszolónak adok igazat!!!! KAMU a kérdés
2009. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!