Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le? Vagy csak ez egy üldözési mánia lenne?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi akinek megmondtam h sajnos nem tudnék vele járni sajnos ez nem tetsztt neki dehát ez van. Ez hétfőn volt és milyen furcsa, kedden Fb-n rámír 1 nagyon helyes pasi h nagyon jól nézek ki lenne e kedvem megismerni. Ez idáig okés de amikor láttam h olyan 70körül van ismije és pont az nap regisztrált és nagyon az msnjét se akarta megadni akk már felmerült bennem h itt vmi szivatás lehet a háttérbe:/ persze kimentette magát és azt mondta h azért csinált új Fb-t mert a másikat feltörték:s és amikor kérdeztem h talált meg Fb-n azt mondta h 1 ilyen keresztnevű csajt keresett épp és énis ott vtam köztük...igen csak 1 közös ismink sincs így nagyon kevés sőt nem is lett vna arra esélye h csak úgy megtaláljon. Sztetek elfogadjam ezt h télleg ő az akit téll megismertem vagy mégis meg van rá az esély h az a pasi lehet az akitől nem akartam semmit? Esetleg tudtok olyan kérdéseket amivel vhogy lebuktathatnám?....gondoltam a talira is de az elég kínos lenne ha ott vok lehet ők is ott lennének ( a haverjaival) és rajtam nevetnének h milyen szerencsétlen vok:s ezt meg nem akarom:/ jah meg még annyit róluk h az a pasi akitől nem akartam semmit kiírja Fb-n h megy aludni és érdekes módon ő is akk köszön el tőlem vagyis pár perces csúszással:/ szal ez is furcsa köszi előre is a válaszokat L(17)
2011. márc. 2. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ne ismerkedj neten :)

mert a végén ájultan ébredsz egy sötét helyen (igen, direkt van benne paradoxon)

2011. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég valószínű, hogy az az a srác. De ha szted nagyon helyes, akkor miért nem hagyod, hogy udvaroljon? Mi okból nem akarsz semmiképp azzal a fiúval járni, adhatnál neki esélyt.
2011. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudnék vele járni őt csak barátként tudnám elképzelni mellettem
2011. márc. 2. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi a sz@rnak kell vadidegeneket felvenni ismerősnek fb-on??!!

Az ismerős szó azt jelenti ismered...

2011. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem volt az ismerőseim között és mégis írt és így kezdtünk el beszélgetni
2011. márc. 3. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Áradozz a helyes pasinak egy harmadik kiszemeltedről, vagy szidd neki az udvarlódat.
2011. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aaliyah ***** válasza:
100%

Az én véleményem a következő, mivel ismerős a helyzet: 100%, hogy a pasi kamuzik. Amiért tuti a válaszom: nekem volt egy sokáig tartó kapcsolatom, ami maga volt a mennyország, és a végén pokollá változott. A volt barátom nagyon mocskos módon viselkedett velem, az apja meg is fenyegetett, hogy összever, holott sosem voltam vele tiszteletlen...így hát mivel a volt barátom szemétkedett velem, készítettem egy másik msn-t. Másik nevet találtam, egy idegen lányról fényképeket, és egy olyan személyt láttattam a kis egójával, akitől beájulna, ha csak köszönne neki a lány, illetve tudtam, milyen lányt kell neki visszaadnom, mert ismertem eléggé ahhoz. És folyamatosan csak a nem létező lányról áradozott mindenkinek. Magyarán mondva: profi módon csináltam. És sosem egy időben köszöntem el tőle. Egy okos ember így csinálja, a lúzerek meg elkövetik ezeket a hibákat, amiket te felsoroltál.

Remélem, ez kellően szokatlan és meggyőző példa számodra, ami bizonyítja, hogy hazudik.

Ui: nem érdekelnek a kellemetlen hozzáfűzések a történethez. A másik fele, hogy legalább olyan oldalról is hall egy sztorit, mint amelyik oldalról jelenleg átverik a fejét.

21/L

2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!