Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenért a nők a hibásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenért a nők a hibásak?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon állandóan azzal találkozom, hogy a nők minden baj okozói. Mi vagyunk az oka, hogy a pasik félénkek, mi vagyunk az oka, hogy a barátunk félrelép, stb. Ráadásul srácok, folyton azzal jöttök, hogy nekünk mennyivel könnyebb, mert mi tudunk válogatni. Nem lehet, hogy pont azzal van a baj, hogy ilyen a hozzáállásotok? Nem vitakérdésnek dobtam ezt fel, csak egyszerűen nem értem. Sokkal kevesebb lányt hallok arról beszélni, hogy milyen szörnyűek a férfiak, mint amennyi férfit hallok a nők negatívumai miatt háborogni. Mégis miért tartotok minket ennyire szörnyűnek?
2011. márc. 3. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert a férfiúi becsületük azt mondja, hogy ők tökéletesek, ők nem hibáznak, ők megtesznek mindent, stb-stb-stb....
2011. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg több a nőkkel foglalkozó kérdés negatív értelemben értve, bár a legrosszabb, ami el van terjedve, az általánosítás.
2011. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért látod így, mert több fiú válaszolgat itt, mint lány. Egyébként pedig a lányok a fiúkat hibáztatják mindenért.

Ahelyett, hogy végre mindenki saját magába nézne, és tisztába kerülne saját magával.

2011. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Párom baráti körében történt a beszélgetés (pasik), egy nő volt a téma, aki megcsalta a pasiját. A pasit sajnálgatták: szegény, biztos sokat dolgozik, mindent megad annak a nőnek, de annak a rohadt k...-nak semmi nem elég, megy a f..sz után!

Másik beszélgetés, szintén ugyanaz a baráti kör, akkor viszont egy pasiról, aki megcsalta a feleségét. Szintén a pasit sajnálgatták: szegény, biztos nem kapott meg otthon mindent, különben nem csinált volna ilyet.

Szóval így megy ez...! :D

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Előző válaszadóval ellentétben nem hiszem azt magamról, hogy tökeletes lennék meg stb. Tudod ez ténykérdés. Ha egy csaj pasit akar magának, rövid időn belül összejöhet szinte bárkivel akit választ magának(persze ha a célpont éppen nincs kapcsolatban, de ez megint más tészta), viszont fordítva ez hosszú randizós/rábeszélős stb időt jelent és még nem is biztos, hogy sikerülni fog.

Szerintem. DE nem tudom

19f

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
azért a nők a hibásak, mert ha még nem tűnt volna fel, tele az oldal olyan srácokkal akinek nem egyszer- nem kétszer a lelkébe tapostak a lányok-nők. nyilván nem fogják isteníteni a női nemet amikor kaptak a sötét oldalukból eleget.
2011. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocs, amikor írtam még csak 1 válaszoló volt, 20:58 voltam.
2011. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20:58 Ne haragudj, de ez baromira nem így van. A lánynak is épp annyit kell kínlódnia, mire talál egy normális srácot és együtt lesz vele, mint egy fiúnak.
2011. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Viszont srácok, akár hiszitek akár nem (ez elsősorban annak a válaszolónak szól, aki azokról a fiúkról írt, akik találkoztak a női nem "sötét oldalával"), sok lánynak tört már össze a szíve srác miatt, nem csak fordítva.

Amúgy azt hiszem igen, itt az általánosítással van a legnagyobb probléma. Én is csalódtam már (igaz, nem rengetegszer, de nem egy példa volt rá), és mégsem tartom az egész férfi nemet egy rakás idiótának, annak ellenére, hogy én már találkoztam párral, de tudom, hogy van olyan is, aki nem ilyen.

Épp ezért akadok ki azon, amikor egy-egy kérdésnél folyamatosan csak azt látom, hogy csak (és kizárólag) a nők a bajok okozói.

2011. márc. 3. 21:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a férfiaknak tisztelni kéne a lányokat. Mert a jövőbe nézve a lányok fognak többet szenvedni: havonta egy hét szenvedés, majdnem egy életen át, a nők hordják ki a gyereket, a nőknek mindig ápoltnak és szőrtelennek kell lenni, pedig a szőrtelenítés sem 5 perc és nem is jár fájdalom nélkül. Ha a nő terhes lesz, a fiú otthagyhatja ha nem kell neki, a nőnek pedig muszáj megszülnie. Vagy persze ott az abortusz ami elég kockázatos, utána meglehet hogy gyereke se lehet.


Mindeddig a férfi mit csinál?

Mensi helyett elmegy focizni, szőrtelenítésre szánt idő helyett kockul a gép előtt, terhesség helyett pedig kocsmázik a haverokkal. Persze tisztelet a kivételnek, de a lányoknak mégis rosszabb. Tessék megtanulni tisztelni a nőket!

15/L

2011. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!